Magicku obohatí strašidelné rozšíření

28. říjen 2011 13:53 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (0)

Svět akčního RPG Magicka je znovu ve vážném problému. Tentokrát jej ohrožují mýty Cthulhu, a tak se s kouzelníky budete muset vydat do temného dobrodružství a svět zachránit. DLC Magicka: The Stars are Left si bere to nejlepší z populárních strašidelných záhad Cthulhu a hráči se tak mohou těšit na skvělou zábavu, kterou tradičně oživí všudypřítomné vtípky. Tvůrci si prý dělají srandu i z Minecraftu, což nám k očekávanému hernímu světu moc nepasuje, ale budiž. Vývojáři už několikrát prokázali, jak osobitý humor mají.

Jádrem zatím největšího rozšíření povedené hry bude nová kampaň, v níž se objeví sedm typů hrozivých nepřátel, dva bossové a jejich nohsledi. Kouzelníci se dále mohou těšit na nové róby, kouzla, předměty a achievementy. Datadisk obohatí i challenge mód, a to o dvě mapy. Všeho bychom se měli dočkat letos v zimě, zatím ale není jasné, kolik za chystané rozšíření zaplatíme.

Už nyní se ale studio Arrowhead pochlubilo příjemným rozhodnutím, které povzbudí kooperativní zábavu. Pokud chcete s mýty Cthulhu bojovat společně s kamarády, pak stačí, aby si datadisk Magicka: The Stars are Left zakoupil hráč, jenž hru hostuje – ostatní si budou moci kampaň užívat i bez zakoupení vlastní kopie. Přikládáme nicneříkající trailer a šestici obrázků, v nichž uvidíte nová prostředí a nepřátele:

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!