Torchlight 2 dorazí až v příštím roce

18. listopad 2011 10:55 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (1)

Přestože studio Runic Games před měsícem tvrdilo, že druhý Torchlight určitě vyjde ještě letos, nakonec se tak nestane. „Tak, kde je Torchlight 2? Neříkali jste, že ho chcete vydat tento rok,“ ptají se sami sebe vývojáři na svých stránkách a pak připojují vysvětlení. „To jsme říkali a snažili se o to. Zjistili jsme ale, že dokončit projekt takových rozměrů na úroveň, jaké chceme dosáhnout, zabere více času. Navíc plánujeme před vydáním spustit malou betu, abychom zajistili bezproblémový start hry.“

Vývojáři se poučili z nedostatků prvního dílu, a tak v případě pokračování nechtějí nic podcenit. „První Torchlight byl dokončen v rekordním čase, měl ale spoustu chyb, které by vyřešila trocha vývoje navíc. Nyní na něj konečně máme prostředky, a tak se pokusíme vytvořit nejlepší hru, co dokážeme. Jsme si jisti, že bude ve všech aspektech lepší než jednička,“ napsal ještě Travis Baldree ze studia Runic Games.

Torchlight 2 tak pravděpodobně vyjde na začátku příštího roku, což hru postaví do konkurence Diabla 3, které se má taktéž objevit na trhu v tomto období. Hlavní výhodou Torchlightu má být nižší cena a maximálně přátelská politika k hráčům. Milovníci hack ‘n’ slash RPG si mohou čekání na oba tituly zkrátit u nového čísla časopisu Level, v němž je jako příloha vynikající akční RPG Sacred 2: Fallen Angel.

Zdroj: oficiální stránky

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20850016
Knihovnik napsal 18. 11. 2011 v 12.01

Nééé :( Já se tak těšil, že to vyjde někdy teď.

Nahlásit nevhodný obsah