BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více

Archiv článků

31. srpen 2011 17:21 / Petr Strecker / Novinky / Diskuze (6)

Skyrim se k nám blíží, Oblivion se nám stále točí v mechanikách a Bethesda usoudila, že je na čase znovu oprášit krásy série The Elder Scrolls s druhým dílem zvaným Daggerfall, kterému je dnes úctyhodných 15 let. Navazujíce na Arenu, Daggerfall se stal obrovským úspěchem jak po stránce prodejů, tak přijetí v komunitě. Bethesda se chce o své ovoce podělit i s hráči a tak si můžete na oficiálních stránkách série zdarma stáhnout The Elder Scrolls II: Daggerfall . Potřebovat k tomu budete samozřejmě alespoň trošku kloudný emulátor.

Pokud si chcete Daggerfall opravdu užít, potřebujete jen nepřeberné množství času, jelikož herní svět se řadí k jedněm z těch největších v historii počítačových her jako takových. Na žádost císaře se podíváte do domoviny Bretonů, oblasti zvané High Rock. Jeho požadavky odstartují celou řadu událostí a za pár minut stojíte na pomezí vlastní fascinace a kouzelného fantasy světa. Chcete-li ochutnat klenost herní historie, zde jej máte!

V Battlefield 3 civilistu nezastřelíte

V Battlefield 3 civilistu nezastřelíte

31. srpen / Petr Strecker / Novinky

Patrick Bach naráží na lidskou mentalitu

Více zde Diskuze: 12
Nový Deus Ex se dočká záhadného DLC
Square ohlašuje své hry pro TGS 2011

Square ohlašuje své hry pro TGS 2011

31. srpen / Petr Strecker / Novinky

Final Fantasy X Modern Warfare 3

Více zde Diskuze: 0