Dočkáme se Diabla III už 1. února?

9. leden 2012 10:55 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (3)

Třetí díl legendární RPG ságy Diablo je ve vývoji už nějaký ten pátek, hra prošla několikerým testováním a každému musí být jasné, že se vydání dočkáme co nevidět. Přesné datum si však v Blizzardu tradičně střeží, a dokud sami vývojáři nejsou stoprocentně přesvědčeni o tom, že datum stihnou, nezveřejní jej. Obchodní řetězec Best Buy si s tím ale hlavu neláme a do jedné ze svých prodejen v Rochestru, Minnesotě, postavil zajímavou ceduli.

Jak sami vidíte, jedná se o lákadlo na vydání Diabla III už 1. února a nechybí ani displej s odpočítávaným časem. Tiká a tiká, zatímco kolem se dějí věci. Fotka byla na svém původním místě k nalezení jen několik hodin, poté byla stažena. A stejně tak i ona cedule, kterou údajně nemají na svědomí lidé z Blizzardu, ale sami pracovníci Best Buy. I to je nakonec důvod, proč zaměstnanci Rochesterského obchodu odstranili reklamu na popud vrchního, nikoliv Blizzardu, spuštěná vlna už ale asi nelze zastavit. O to hůř, když britský obchod Gameplay uvádí u Diabla III vydání 3. února (klasický několikadenní posun proti USA)

A co na to sami vývojáři? Oficiálního vyjádření jsme se dosud nedočkali, zato se ale ozval komunitní manažer Micah Whipple, který se celé situaci vysmál a vysvětlil, že není v silách Blizzardu, aby kontroloval jednotlivé obchůdky, když se rozhodnou vyrukovat s datem vydání. Svět se podle jeho slov zbláznil a jediné pravé datum vydání bude oznámeno skrze oficiální tiskovou zprávu plnou trademarků, copyrightů a divných slov, která jsme si už zvykli ignorovat… Tak uvidíme.

Zdroj: Joystiq

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20849887
HerrSpock napsal 9. 1. 2012 v 17.33

Nelekejse: Vůbec ne...:)

Nahlásit nevhodný obsah

20844088
Nelekejse napsal 9. 1. 2012 v 17.18

Pop Art Spock? To ty sám?

Nahlásit nevhodný obsah

20849887
HerrSpock napsal 9. 1. 2012 v 12.00

1.Února možná ale jakýho roku? :)

To počítadlo mě pobavilo :)

Nahlásit nevhodný obsah