Vývoj Diabla na konzole byl potvrzen

10. leden 2012 17:58 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (2)

Blizzard dnes prostřednictvím svého komunitního manažera znovu potvrdil, že třetí Diablo je v přípravě na konzole. „Jo, Josh Mosqueira je hlavní designér konzolového projektu Diabla,“ odpověděl na svém Twitteru jednomu z fanoušků Bashiok, pracovník společnosti Blizzard Entertainment, a spustil tak vlnu zpráv na herních serverech po celém světě.

Ve skutečnosti ale nejde o žádnou žhavou novinku, podobné informace totiž už máme několik měsíců. Zatím není jasné, v jaké podobě se Diablo na konzolích objeví, může jít o port třetího dílu, ale i o samostatnou odnož. Diablo 3 ve verzi pro PC je momentálně stále ve stavu bety, vyjít by pravděpodobně mělo v prvním čtvrtletí letošního roku. Datum 1. února, o němž se spekulovalo, Blizzard dementoval.

Zdroj: Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20849887
HerrSpock napsal 11. 1. 2012 v 10.32

orphanage:Čau. Mě to připadá jako kdyby jsi se připojoval 56k modemem na telefoní linku či co :)Co pořád máte s tím připojováním k netu?Co pak nemáte neustálé připojení?Zapnu PC,připojeno,neřeším.Vypnu,odpojeno,neřeším.Myslíš jako připojovat se s hrou nebo jak?Zadáš heslo jako u StarCrafta.Vždyť je to jedno ne?

Nahlásit nevhodný obsah

20850219
orphanage napsal 10. 1. 2012 v 23.21

No pokud by to na Xbox nevyžadovalo připojení k internetu tak bych si to s chutí koupil, ale když se budu muset neustále připojovat tak se na to pěkně vy...u! Notebook mě toto dozajista neutáhne:-))

Nahlásit nevhodný obsah