Konzolové Diablo III opět reálnější

27. únor 2012 11:08 / Tomáš Krajča / Novinky / Diskuze (0)

Server Ripten si povšiml dalšího významného náznaku, že se Diabla III dočkají i hráči na konzolích. Blizzard se totiž pustil do honu na nové zaměstnance, jak ukazuje i výmluvný screenshot z příslušné sekce na GamaSutře:

Ano, Blizzard se snaží výrazně rozšířit svůj tým v Kalifornii, a mezi žádanými místy se nacházejí i taková, která potvrzují spekulaci, že se pracuje na konzolové verzi Diabla III. Ano, Blizzard hledá zároveň technika pro Battle.net, testery do lokalizačního oddělení, ale dále také třeba člověka na pozici "Senior Software Engineer Console Network", jak dokazuje další screenshot redaktorů Riptenu:

Že se Diablo III objeví na konzolích, už v minulosti potvrzovaly twitterové výkřiky do tmy. V naší poslední novince najdete už také informaci, že hlavním designerem bude Josh Mosqueira. Blizzard ale stále oficiálně konzolové verze neoznámil a není jasné, pro které platformy Diablo III vyjde. Ripten z informací vyvozuje, že by se mělo – nepřekvapivě – jednat o X360 a PS3, zatím nic nenasvědčuje lákavé možnosti PS3/Vita crossplay režimu.

Zdroj: Ripten

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!