Blizzard se omlouvá za problémy Diabla

17. květen 2012 12:08 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (7)

Problémy s připojením k serverům nadále provázejí hraní Diabla, a tak jsou mnozí hráči pořádně rozčilení. Blizzard chybu uznává a v dnešním prohlášení na Battle.netu slibuje, že se situaci pokusí co nejdříve vyřešit. „Velice litujeme toho, že vaši výpravu ke zničení Pána teroru nekazí pouze hordy démonů, ale také lidská infrastruktura. Připravovali jsme se velmi důsledně, ani to ale nebylo dostatečné,“ napsal komunitní manažer Bashiok. K řádnému odhadu zatížení tak tvůrcům nestačila ani otevřená beta a více než dva miliony předobjednávek.

Blizzard nyní servery pečlivě monitoruje a snaží se jejich chod v jednotlivých regionech optimalizovat tak, aby obří nápor zvládly. To si vyžádá i oběti, jednou z nich dočasně bude očekávaný peněžní aukční systém. „Rozhodli jsme se posunout jeho start až za původně plánovaný 22. květen. Brzy vás budeme podrobněji informovat,“ uvedl Bashiok. V následujících dnech bychom se měli dozvědět rovněž o řešení problému s achievementy (informovali jsme včera).

Bashiok se na závěr všem fanouškům Diabla za celý Blizzard omluvil. „Vážíme si vaší podpory a rádi bychom se všem omluvili za těžkosti, s nimiž se setkali. Děkujeme za trpělivost, kterou máte, zatímco posilujeme brány Sanctuary před vaším útokem.“

Zdroj: Battle.net, Gamespot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20814464
Pidalin napsal 17. 5. 2012 v 20.52

Klucina: Já si nemyslim vůbec nic.

Nahlásit nevhodný obsah

12891377
Klucina napsal 17. 5. 2012 v 17.55

pida.la (seznam.cz): Doufám,že si nemyslíš,že je to můj výplod.Je to z fejsbůku od nějakého hráče..

Nahlásit nevhodný obsah

20814464
Pidalin napsal 17. 5. 2012 v 17.06

Klucina: Takže řikáš že je to výhodná koupě jo? :D :D :D

Nahlásit nevhodný obsah

12891377
Klucina napsal 17. 5. 2012 v 15.34

ZDROJ FB

Moje první dojmy z hraní Diabla 3: Hru jsem zatím hrál relativně málo (Barbarian lvl. 19) a musím říct, že mě poměrně baví. Je tu ovšem několik velkých ALE: 1) Hra se mi napoprvé přihlásila na americký server i když tvůrci na fórech tvrdí, že se přihlašuje podle regionu, kde jste hru koupili. Barbarian lvl. 10 tak odpočívá někde v Americe. 2) I na evropských serverech se mi hra chvílemi seká a několikrát mi dokonce i spadla. Není to chyba počítače, ale vyloženě Blizzardí DRM ochrany, která prostě občas zlobí.. 3) Systém achievementů, kolem kterého nadělal Blizzard obrovský humbuk a spojil ho s "bannery" hráčů, kteří se mohou chlubit svými úspěchy je ROZBITÝ. Předevčírem se mi nepřipsal ani jeden achievement, včera to šlo bez problémů a dnes zase nic. Chápu, že tyhle problémy jsou okrajové a časem se vyřeší, jenže takhle skvělá hra si to nezaslouží. Blizzard měl umožnit offline hru jen s občasnou autentifikací přes server a vyhnul by se padání. Měl pořádně otestovat achievementy, nebo je do hry prostě nedávat.. Za mě (zatím) verdikt: Skvělá hra na kterou jsem hodně dlouho čekal ovšem táhnou ji ke dnu zbytečné chyby, které v ní vůbec nemusely být.

Nahlásit nevhodný obsah

20841627
Silesian napsal 17. 5. 2012 v 15.14

Klucina: Já tu klidně budu blít, že nesnáším DRM.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 17. 5. 2012 v 15.09

Klucina: Velmi pěkná připomínka, teď ještě někdo má nadávat na super kvalitní Ubisoft DRM oproti tomuto šuntu.
Ne, není to nic jinýho, než pvopočátek něčho novýho a žádnej analytik nikdy neočekává to co by měl. By mě zajímalo proč podle posledních zušeností ti analytici prostě nevypočítají ty svoje výpočty kolik je potřeba a pak to prostě nevynásobí třema :)

Nahlásit nevhodný obsah

12891377
Klucina napsal 17. 5. 2012 v 13.38

Tak hlavně,že se to prodává i přes nejkontraverznější DRM.Pak tu blijte,že nesnášíte DRM ve hrách,kdy musíte ověřit pravost hry.

Nahlásit nevhodný obsah