Diablo 3 mělo rekordní start prodeje

23. květen 2012 16:20 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (2)

Týden po startu třetího Diabla mohl Blizzard oznámit rekordní čísla, které návrat jeho slavné značky přinesl. Za první týden do světa Sanctuary mohlo zavítat 6,3 milionů hráčů, přičemž hned první den zahájení prodeje Blizzard zaznamenal 3,5 milionů kupujících. To je na PC rekordní číslo, které navíc nezahrnuje 1,2 milionů lidí s bezplatnou kopií z World of Warcraft Annual Passu. V obou číslech pak nejsou započítáni ani hráči v populárních korejských hernách, kde se Diablu také daří.

„Jsme samozřejmě nadšeni, že se tolik lidí hned v první moment vrhlo na Diablo 3. Zároveň litujeme, že naše přípravy nebyly dostatečné, aby si všichni užili bezproblémový zážitek. Znovu zdůrazňuji, že uděláme maximum, aby se už problémy neopakovaly. Rád bych všem poděkoval za podporu. Těšíme se, až v Sanctuary přivítáme další hráče,“ řekl Mike Morhaime, šéf a spoluzakladatel společnosti Blizzard Entertainment.

Morhaime také poděkoval za kladné ohlasy z celého světa. I ty naše byly vesměs pozitivní, vždyť Ondřej Novotný v recenzi udělil vynikající osmičku.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
12891377
Klucina napsal 23. 5. 2012 v 20.02

pida.la (seznam.cz): +1

Nahlásit nevhodný obsah

20814464
Pidalin napsal 23. 5. 2012 v 19.32

A taky rekordní konec prodeje.

Nahlásit nevhodný obsah