Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Dead Space 3 se musí lépe prodávat

16. červen 2012 12:10 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (2)

Třetí díl hororové série Dead Space nabídne zase o trochu jinou hratelnost než jeho předchůdci. Změny, jako je akčnější zaměření a kooperace, Electronic Arts dělají hlavně proto, aby hra oslovila širší publikum, a tak se lépe prodávala. „Abychom nadále investovali do značek, jako je Dead Space, potřebujeme, aby oslovily alespoň pět milionů zákazníků. S ohledem na to, jak je dnes vývoj her a jejich marketing nákladný, by jakýkoli slabší výsledek zapříčinil problémy s financováním. Ovšem musíme se ujistit, že zážitek nezměníme natolik, abychom ztratili naši tradiční fanouškovskou základnu,“ řekl v rozhovoru s britským serverem CVG prezident EA Games Frank Gibeau.

Jeden z šéfů Electronic Arts pak ujistil fanoušky, že hra neztratí nic ze své strašidelné atmosféry a naopak získá na zábavě díky kooperaci. „Je zábavnější, když se s ostatními vyděsíte společně než osamoceni. Rozpracovali jsme tak tento nápad a přidali trochu akce, abychom hru více zpřístupnili. Zároveň ale neoslabujeme hororové prvky. Vždyť Dead Space musí být horor. Jsme si toho plně vědomi, protože nasloucháme našim fanouškům,“ uzavřel Gibeau. Více o novém směřování série Dead Space si můžete přečíst v našem čerstvém preview. Přes ujištování zástupců EA se o strašidelnou atmosféru trochu bojíme.

Zdroj: CVG

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20814464
Pidalin napsal 18. 6. 2012 v 12.58

Kdyby nedávali do reklamy skoro tolik kolik ta hra vydělá tak by možná měli lepší zisk. Pochybuju že reklamy na hry někoho donutěj si to jít koupit. Koupí si to ten kdo se o tu hru zajímá a ten nepotřebuje reklamy který by mu řikali ať si to jde koupit.

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 17. 6. 2012 v 21.08

army of two se nepovedlo, tak to zkousi znovu ... potreti, ale pod jinou znackou ... demence.

Nahlásit nevhodný obsah