Blizzard odškodní hráče za Diablo III

21. červen 2012 14:25 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (2)

Velké technické problémy sužovaly Diablo III v prvním týdnech po jarním vydání. Důvodem byla nepřipravenost serverů na (předpokládaný) nápor lidí a důsledkem toho se miliony hráčů nemohly do nového RPG přihlásit, nebo jej nainstalovat.

Blizzard se fanouškům a všem majitelům hry už omluvil, ale nyní se chystá dokonce i vracet peníze. A těm hráčům, jenž jsou nejlépe chráněni zákonem. V tomto případě jsou to Korejci, kterým stát garantuje odškodné za problémové zboží. Diablo III jím bylo, neboť nefungovalo kvůli přetíženým serverům.

Nyní si mohou všichni korejští hráči, kteří ještě nedosáhli čtyřicátého levelu, tedy dvou třetin hry, zažádat o vrácení peněz. Uklidní se tak hlasitě protestující korejská komunita, která v Diablu tvoří až polovinu veškerého asijského hráčstva?

Zdroj: VideoGmaer, Wall Street Journal

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20807224
Igni napsal 21. 6. 2012 v 16.46

EU az tak razantne jednat nemuze, protoze z druhe strany tady jsou zase velmi mirne zakony proti piratum, resp. na ochranu vydavatelu/producentu her, takze to jde ruku v ruce. I kdyz taky bych chtel vratit prachy za D3, podle me je to absolutni fail.

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 21. 6. 2012 v 16.40

:) No pohrozí se soudem a sklapne i velkohubému bezproblémovému Blizzardu .
Škoda , že EU nejedná v ochraně spotřebitele také tak razantně .

Nahlásit nevhodný obsah