Koste zombíky kvůli bodům

22. srpen 2012 18:02 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (0)

Capcom na novém traileru představil nedávno ohlášenou sociální službu RE.net. Je věnována očekávané akci Resident Evil 6 a bude zcela zdarma. Zaregistrovat se do ní může každý, kdo si koupí originální kopii hry a má připojení k internetu.

RE.net se principiálně neliší od služeb, které již známe z jiných her, například z Call of Duty, které používá službu zvanou Elite. Klade si za cíl více připoutat hráče k herní značce a utužit kolem ní komunitu.

V RE.net proto nebudou chybět soutěžní výzvy o co nejlepší skóre či sbírání achievementů. To má podle tvůrců udržet lidi déle ve hře, protože za splnění cílů budou získávat body, jenž použijí na nákup různých doplňků, třeba kostýmů.

Z dalších vlastností RE.netu jmenujme tu, díky níž vidíte, kdo je z vašich kamarádů zrovna online a snáze si tak s ním domluvíte kooperační hraní. RE6.net také podporuje mobilní telefony. Přes speciální aplikaci se můžete do sítě připojit i na cestách.

Dá se říct, že čím déle a více budete šestý Resident Evil hrát, tím více vás bude bavit. Snad se o tom přesvědčíte po druhém říjnu, kdy má nový díl staré hororové série vyjít.

Zdroj: IGN, VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!