Resident Evil byl do určité míry úspěšný

7. listopad 2012 14:10 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (2)

Jakmile se na začátku října dostala do obchodů nová akce Resident Evil 6, veřejnost se v názorech na tuto hru zcela rozešla. Resident Evil získával jak superlativní hodnocení, tak i pohlavky a nevybíravá přirovnání.

Autorský Capcom nyní tvrdí, že je ještě brzy hodnotit hru jako celek, protože vášně dosud neustaly a hra se díky patchům a zásobě chystaných DLC neustále vyvíjí. Prozatímní stanovisko studia zní: "Resident Evil 6 byl do určité míry úspěšný."

Capcom tím ale nereaguje a dotazy novinářů, nýbrž odpovídá na dotazy svých investorů, kteří si všimli, že hodnocení mimo Japonsko není pro RE6 vůbec lichotivé. Chtějí tak po Capcomu novou strategii, jak hru v cizině posílit.

V Japonsku RE6 prodalo za první týden 675 tisíc kopií, s čímž může být Capcom doopravdy spokojen. Přesto se uskromnil ve svých předpovědích o celkovém prodeji. Původně studio očekávalo sedm milionů kopií, teď předpovídá šest. To ale pořád není špatné na titul, který je úspěšný jen do jisté míry, že ne? Otázkou zůstává, kolikrát ještě Capcom bude muset svoji předpověď revidovat.

Zdroj: CVG

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8109950
reikoma napsal 7. 11. 2012 v 16.18

Tahle novinka, je do určité míry, naprd. Dověděl jsem se pouze to, že se jí prodalo 675 tisíc za první týden. Ale kolik se jich prodalo celosvětově za dobu, co je venku ? To jediné číslo zodpoví, zda je hra RE6, do určité míry, úspěšná !!!

Nahlásit nevhodný obsah

9041615
pupik206 napsal 7. 11. 2012 v 14.44

Nebo spíš do určitého dílu.A to do čtvrtýho,pak dál už to jde do háje...

Nahlásit nevhodný obsah