Tvůrci odhalili první frakci pro Total War

6. prosinec 2012 13:47 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (1)

Sega odhalila první hratelnou frakci pro chystanou strategii Total War: Rome II. Nepřekvapivě jde o Římany, kteří jsou podrobně představeni v herní encyklopedii. „Římané těží z pokročilé kovodělné výroby, vyspělé armády a z faktu, že dokáží využívat masy k zajištění pořádku. Hráč si navíc může vybrat, z jakého rodu bude ovlivňovat dění v Římě – Juliové, Corneliové i Juniové mají vlastní ekonomické, vojenské i kulturní výhody,“ píše se v textu.

Každá z hratelných frakcí, které teprve budou odhaleny (pravděpodobně jich bude osm), bude mít vlastní politický systém, styl vedení armády a tři technologické stromy. Ty představují občanskou, vojenskou a řemeslnou oblast, v nichž se hráč může postupně rozvíjet.

„Frakce nabízí hloubku a variabilitu, jaká ještě v žádném titulu série nebyla. Rozdíly mezi kulturami nejsou pouze kosmetické, každá přináší úplně jiný styl hraní,“ tvrdí studio Creative Assembly. Vývojáři budou společně s lidmi ze Segy postupně odhalovat další podrobnosti. Ty už zveřejněné si můžete připomenout v našem preview. Strategie Total War: Rome II vyjde v říjnu příštího roku.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20841627
Silesian napsal 6. 12. 2012 v 15.01

Osm frakcí? Řím, Kartágo, Keltové, Germáni, Egypťané, Britoni, Řekové, Partové. Můj typ (vyškrtl jsem Ibery a nahradil je Egypťany). Osobně bych si rád zahrál za Makedonce, kteří byli v 1 nehratelní.

[[http://cs.kanon.wikia.com]]

Editováno: 6. 12. 2012 v 15.02

Nahlásit nevhodný obsah