Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Společnosti Wargaming se daří

21. prosinec 2012 10:31 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (2)

Závěr roku je vždy časem bilancování. Nejinak tomu je i u běloruské společnosti Wargaming.net, která vyvíjí a provozuje populární free-to-play MMO akci World of Tanks a její chystané následovníky - World of Warplanes a World of Warships. „Během roku 2012 společnost Wargaming trvale rostla, a to hlavně díky úspěchu World of Tanks,“ řekl Andrei Yarantsau z této společnosti.

Vlajková loď společnosti má aktuálně po celém světě 45 milionů zaregistrovaných účtů (podívejte se na zajímavou infografiku), kteří byli i v letošním roce svědky mnoha novinek. „Připravili jsme řadu updatů. Posun na verzi 8.0 z nich byl zatím nejzásadnější. Je to velký milník, který mění vzhled hry a celkový pocit z hraní. Reakce hráčů byly jednoznačně pozitivní, což nás povzbuzuje k dalšímu rozvoji,“ uvedl Michael Vatsovsky z vývojářské sekce.

„Našich hlavních cílů pro rok 2013 je mnoho – přinést dva nové online světy, pokračovat s přísunem nápaditého obsahu pro World of Tanks a posilovat naše vztahy s komunitou. Budeme také dále zkoumat nové možnosti v rámci free-to-play MMO, abychom mohli hráčům přinášet unikátní herní zážitky,“ přislíbil pro nadcházející rok Victor Kislyi, šéf celé společnosti. O jejím úspěchu se více dočtete v našem starším článku.

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 21. 12. 2012 v 16.31

Silesian: To je sice pravda, ale dobře se s tím číslem machruje.

Nahlásit nevhodný obsah

20841627
Silesian napsal 21. 12. 2012 v 11.23

Tak 45 miliónů je jen celkový počet zaregistrovaných lidí a ne počet aktivnch hráčů. Sem patří prostě všichni, i ti, co to už nehrají. Např. já jsem se také zaregistroval, ale nikdy jsem samotnou hru nespustil.

[[http://cs.kanon.wikia.com/wiki/K%C3%A1n…]]

Nahlásit nevhodný obsah