BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více

Archiv článků

4. březen 2012 22:48 / Tomáš Krajča / Novinky / Diskuze (0)

Datum vydání Diabla III je jedním z nejžádanějších vůbec – často se na něj ptají čtenáři v diskusích, posluchači v podcastech a Blizzard... mlčí. A tak se množí nejrůznější spekulace, z nichž se ale zatím žádná neukázala jako pravdivá, respektive žádnou autoři oficiálně nepotvrdili. Posuďte sami – nedávno jsme například psali o vydání 1. února, spekulovali jsme o druhém čtvrtletí letošního roku a padla dokonce i zpráva, že by Diablo III mělo vyjít až 19. Dubna příštího roku! A pak se v tom vyznejte, že?

Aktuální zpráva pochází z Itálie, a to konkrétně ze stránky MMO RPG.it. Ta píše, že by Diablo III mělo vyjít už 17. dubna, což prý potvrdili zdroje z místních obchodů spolu s cenou 54,90 EUR za standardní verzi a 89,90 za sběratelskou. Na svých stránkách toto datum potvrzuje také italský Amazon a také GameStop. Jen dodejme, že skutečně jde o 17. dubna tohoto roku, nikoli až za třináct a půl měsíce.

Samozřejmě je možné, že ještě dojde na další odložení či úpravu tohoto data – ostatně, lidé z Blizzardu to jsou nejspíš schopni udělat už jen pro tu legraci ;-) Ale přesto považujeme tuto zprávu za příznivý signál a zůstáváme v naději, že Diablo III stihneme dohrát možná ještě do avizovaného konce světa.

Wasteland 2 se pokusí o crowd-funding

Wasteland 2 se pokusí o crowd-funding

4. březen / Tomáš Krajča / Novinky

Postapokalyptické RPG od Briana Farga

Více zde Diskuze: 0