Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Dead Space 3 nabídne mikrotransakce

22. leden 2013 15:20 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (0)

Studio Visceral Games, které stojí za strašidelnou sérií Dead Space, přiznalo, že v souvislosti s loňským oznámením třetího dílu, jenž má sérii posunout k akčnějšímu pojetí a kooperaci, obdrželo od hráčů mnoho vyděšených reakcí. „Lidé se vždycky bojí změn, a tak se obávali, že Dead Space už nebude strašidelný,“ přiznala Eurogameru producentka Yara Khouryová.

Tvůrci se tak od oznámení několikrát snažili skeptické fanoušky série uklidnit, že hra ze svého hororového pojetí mnoho neztratí. O tom, zda mají pravdu, se můžete přesvědčit sami v hratelné demoverzi, která se nyní dostává do volné distribuce na sítích Xbox Live a PlayStation Network.

Eurogamer také odhalil, že Dead Space 3 nabídne mikrotransakce. Za drobné finanční částky si budete moci v herním obchodě zakoupit materiál k vyrábění vlastních zbraní. Ušetříte tak čas, který byste museli věnovat hledání materiálu nebo posílání robotů, kteří by jej hledali. Ani s dostatkem peněz si ale hned v úvodu nekoupíte ty nejkvalitnější zbraně.

„Nejlepší zbraně si nemůžete sestavit hned na začátku. Některé části zbraní se budou prodávat až v průběhu hry,“ ujistila Khouryová. Dead Space 3 v Evropě vyjde 8. února, a to pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!