Cyberpunk 2077 s novým RED Enginem

28. leden 2013 20:15 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Cyberpunk se před nedávnem prezentoval velmi zajímavým trailerem. Ze hry jsme neviděli sice zhola nic, ale to nevadí tomu, abychom nebyli odvaření z každé nové informace od polských milovníků RPG žánru.

První informace naznačují úzkou spolupráci s autorem původní deskové hry, na níž je idea hry postavená. Mike Pondsmith údajně cestuje do Polska v pravidelných intervalech pro kontrolu stávajícího směru vývoje a dle všeho je i nadmíru spokojen.

to vše již víme, to vše již známe, zajímavě ale zní čerstvé informace o nové verzi RED Enginu. Úzkostlivému bránění prozatimní podoby projektu budeme ještě pravděpodobně chvilku vystaveni, potěšit nás ale může, že onen zmíněný trailer, ač je pouhým CGI, by měl mít podobu target renderu.

To znamená, že autoři plánují dospět právě k takovéto podobě hry, a to jak vizuálním stylem, tak i technickou stránkou. Inu, to by bylo něco, na druhé straně stále ještě nevíme datum vydání a s tím i spojené platformy - možné je tedy vše! Jako ochutnávka dalšího nextgenu to ovšem vůbec nepůsobí zle.

Slova došla i na otevřený svět a nelineární strukturu vyprávění a procházení hry. Łukasz Szczepankowski, návrhář úkolů hry se rozhovořil a potvrdil informace o otevřeném světě a nelineárním vyprávění. Stejně tak zmínil, že stejná přízviska platí i pro další hru CD Projektu. Pochybuje ještě někdo o tom, jaká hra to bude?

Zdroj: Gamechup

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!