Duncan Jones natočí World of Warcraft

31. leden 2013 10:05 / Erik Omar / Novinky / Diskuze (2)

Začíná předprodukce filmu podle MMORPG World of Warcraft, informuje server Hollywood Reporter. Projektu se podle všeho upsal režisér Duncan Jones. Hlavní role je pak spojována s megastar Johny Deppem.

Duncan Jones je nadaný mladý režisér, který debutoval s nízkorozpočtovým (1 milion dolarů) sci-fi Moon, které si mimochodem sám napsal. Druhým filmem syna Davida Bowieho bylo další sci-fi Source Code, opět s celkem skromným rozpočtem 35 milionů dolarů. Podle informací serveru Hollywood Reporter by měl Jones na realizaci filmového Warcraftu dostat 100 milionů dolarů, tedy pořádný balík. Že nejde o kachnu a Jones si tak opravdu natočí svůj první blockbuster, naznačuje i režisérův tweet: "Rukavice byla hozena dávno: Můžete udělat pořádný film podle hry. Já vždycky říkal, že je to možné. Teď jeden udělám!"

Co se týče druhého jména a sice Johnyho Deppa, s tím to tak jisté není. Studio si na něj sice myslí, ale Depp - jedna z nejzářivějších hvězd továrny na sny - je na 100 miliónový rozpočet možná až příliš drahý. Navíc se chystá na natáčení pátých Pirátů z Karibiku.

Warcraft by se měl začít natáčet tento podzim. Premiéra je naplánována na rok 2015.

Zdroj: HR, IGN, VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
14071876
MoravaGeorge napsal 31. 1. 2013 v 11.16

To ne, těšil jsem se, že to bude dělat Sam Raimi. Další chyméra se rozplynula.

Nahlásit nevhodný obsah

20850277
DiNardo napsal 31. 1. 2013 v 10.41

Kdyby si to Blizzard natocil sam, tak jako delaj intra, bylo by to lepsi...

Ale i tak, bude to zajimave, ale zda se mi ze tech 100mil bude malo na to aby to bylo paradni.

Nahlásit nevhodný obsah