Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Pokračování Dead Space zřejmě nebude

5. březen 2013 13:45 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Tak Isaac to má spočítané. Předešlé zprávy se buď nepotvrdily, nebo šly prodeje fofrem dolů, neboť dnes vám se slzou oku (nebo ne?) přinášíme spekulace, že dalšího dílu Dead Space se pravděpodobně již nedočkáme.

Prodeje totiž prý nejsou takové, jaké by být mohly. Můžeme se jen dohadovat, zda za to můžou ústupky v atmosféře, nově představená kooperace či jiné nedostatky posledního dílu. Faktem ale je, že vše to, na co si harcovníci stěžují, má původ v publiku samotném - Dead Space by nebylo tím, čím je, kdyby to sami hráči nechtěli.

Co bude dál, to uvidíme. Ale za řádně hutný návrat ke kořenům série bychom se za pár let jistě nezlobili! A jak jste na tom s posledním Dead Space vy? Hrajete či hráli jste?

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20855582
vojtisekhovorka napsal 7. 3. 2013 v 10.54

Měsíc po vydání už se naříká, že se hra neprodává = smutný obrázek herního průmyslu.

Nahlásit nevhodný obsah

7817914
harpener napsal 5. 3. 2013 v 16.58

Dohrál jsem všechny díly, první se mi hodně líbil kvůli té atmosféře, ani druhý neztratil na designu, třeba v prostorech unitologů, ale trojka nechala ustoupit hororovou atmosféru vůči akci.

Sice jsem mohl bez obtíží dohrát celou hru jen s plasma cutterem, který je pro mne ikonou série, ale práce s atmosférou ji měla prohloubit, potom by došlo k opravdové konvergenci :-)

BTW: I ta obtížnost v singleplayeru klesla, kdysi jsem s nekromorfem na zdi bojoval i 10min a docházely náboje, teď asi 20sec (normal) :-(

Nahlásit nevhodný obsah

20823085
Hookins86 napsal 5. 3. 2013 v 15.41

3 díl mám v pc a stačilo mi hrát necelou půl hoďku. Atmosféra tutáč jinde. Takže to tak bude lepší, když už další díl nebude a tímhle to ukončili. 1 díl nejlepší hororová hra, jakou jsem asi kdy hrál...

Editováno: 5. 03. 2013 v 15.42

Nahlásit nevhodný obsah

20838730
SSuk napsal 5. 3. 2013 v 14.03

Může za to EA. Kdyby nechali tvůrcům volné ruce a nechali je udělat vše po svém už u dvojky, nemuselo to takto dopadnout. Koho baví dokupovat hromadu DLC?
Navíc původní Dead Space (ano, jen a pouze ten první) měl kouzlo v hororové atmosféře. A ta šla u 2ky a 3ky do p.... však my víme kam.

Celkem mě dostala věta: "Dead Space by nebylo tím, čím je, kdyby to sami hráči nechtěli."
Blbost. Hráči chtěli návrat k původnímu DEAD SPACE.
3ku jsem nehrál a ani koupi neplánuji. Z recenzí, videí a postřehů mi to přijde jako tuctová akce kterých je tu dost.

Nahlásit nevhodný obsah