Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Retro Let's Play: Prince of Persia

11. duben 2013 00:01 / Tomáš Krajča / Novinky / Diskuze (2)

Vedle hraní aktuálních pecek neustáváme ani v připomínání legendárních titulů herní historie. Jedním z těch zásadních je určitě i Prince of Persia. Plošinovka, kterou vytvořil Jordan Mechner (už předtím známý díky bojovce Karateka), se stala instantním hitem a dočkala se řady rozmanitých pokračování a několika restartů.

Původní Prince of Persia je unikátní hrou díky animaci hlavního hrdiny vytvořené primitivní formou motion capture, výtečné dynamice pohybu, ikonickým nepřátelům i pastem, nekomplikovanému, ale skvěle vyprávěnému příběhu a samozřejmě hratelnosti založené na speedrunningu pod tlakem časového limitu jedné hodiny.

Zda se nám během jedné hodiny povede překonat všechna úskalí, zabít tlustého strážného, strážného-obranáře, přemoci kostlivce a vypořádat se s vlastním zrcadlovým obrazem, uvidíte dnes od 15:00. Retro Let's Play: Prince of Persia sledujte od 15 h na našem kanálu Twitch.tv/hrejtv.

Zdroj:

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20841627
Silesian napsal 13. 4. 2013 v 09.31

Ony už se mažou OT příspěvky?

[[http://cs.kanon.wikia.com/wiki/K%C3%A1n…]]

Nahlásit nevhodný obsah

20858779
patriksuchma napsal 11. 4. 2013 v 15.47

To je stejně hustý 20 let stará hra, a píšem si tu typy :-D a já osobně jí nikdy nedohrál i když sem jí hrál milionkrát, tak sem zvědavej jak to skončí. držím palce

Nahlásit nevhodný obsah