Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

World of Tanks útočí na mobily a tablety

3. květen 2013 21:48 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (5)

Společnost Wargaming už dříve ohlásila, že hodlá rozvíjet svou přítomnost na nových platformách, což potvrdila nákupy několika vývojářských týmů. Některé projekty zamíří i na mobilní platformy. První vlaštovkou je World of Tanks Blitz, což bude obdoba populárních „tanků“ pro tablety a smartphony běžící na systémech iOS a Android. Hra se zabývá stejným tématem jako větší bratříček, avšak vytvořena je speciálně pro mobilní hráče.

„Bitvy budou svižné a dynamické s odpovídajícím schématem ovládání. Zkušení tankisté i úplní nováčci se všemu rychle naučí. Důležité budou také sociální aspekty hraní,“ řekl jeden z vývojářů Wargamingu v pořadu WG News a zdůraznil, že kvalitou by se hra měla přiblížit velkým titulům na PC. Na videu si určitě prohlédněte některé záběry ze hry a navrhování map. V další reportáži se pak můžete podívat, jak tvůrci World of Warships, dalšího velkého titulu studia, zkoumali některé lodě v amerických muzeích.

Svůj prostor ve třetí části pořadu dostal Chris Taylor ze studia Gas Powered Games, které Wargaming koupil v únoru. Taylor potvrdil, že už pod novým majitelem pracuje na novém projektu. Zatím probíhají hlavně průzkumné a pátrací práce a vývojáři zkouší různé prototypy. Taylor tak prozradil jen fakt, že půjde o MMO, jež bude možné hrát bezplatně a nebudou v něm chybět PvP souboje.

Mrkněte se na celý pořad a nezapomeňte, že jej tvůrci opatřili českými titulky.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
adamek00 napsal 14. 12. 2013 v 07.41

nevite kdy to vijde ??? a deto i na androit,IOS,windows 8 tablety ??

Nahlásit nevhodný obsah

-1
pili napsal 22. 11. 2013 v 18.25

Newiete kedy to vyjde???

Nahlásit nevhodný obsah

20814464
Pidalin napsal 5. 5. 2013 v 01.18

EnterTheNameHere: Škoda. Koukam že se o tom v článku zmínili, musim líp číst. ;-) Ale byla by to krása kosit tabletáře co bouraj do skály a do budov a padaj do vody. :-)

Nahlásit nevhodný obsah

402140
EnterTheNameHere napsal 5. 5. 2013 v 00.55

Ne, WoT Blitz bude běžet na vlastních serverech, mimo servery normálního WoT.

Nahlásit nevhodný obsah

20814464
Pidalin napsal 4. 5. 2013 v 21.15

Proboha živýho. :-D Doufam že ty lidi co to budou pařit na tabletech budou normálně ve stejnejch bitvách jako my ostatní => snadný killy. :-D :-D

Nahlásit nevhodný obsah