Pracuje se na novém Tomb Raiderovi

1. srpen 2013 20:13 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (2)

V otevřeném dopise své společnosti potvrdil Phil Rogers, generální ředitel západní divize Square Enix, že spekulace o novém Tomb Raiderovi jsou pravdivé.

Pokračování dobrodružství mladičké Lary Croft je tedy vskutku plánované na konzole další generace, čemuž se nemůžeme divit, ale je pěkné, že je vývoj alespoň oficiálně potvrzen. Datum vydání či jakékoliv další informace však zmíněny nebyly.

Obavy ohledně pokračování pochvalovaného Tomb Raideru z jara letošního roku se objevily, když se Square Enix vyjádřil, že prodeje titulu nedosáhly očekávání. První vlaštovka, která budoucnost série naznačila, byla nedávná zpráva, že příběh Lary bude pokračovat ve formě komiksu. Komiks tedy vyplní příběh mezi oběma hrami.

Rogersův dopis další zajímavé informace neobsahuje. Potvrzuje plánované vydání nového Thiefa příští rok a práci na next-gen titulech Final Fantasy XV a Kingdom Hearts III.

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 2. 8. 2013 v 14.41

Drotman: A to je co? Rozpixelovaná poprsí a špatné ovládání? Navíc to nemůže být Call of Tomb Raider, když je to third person akční adventura. Když už, tak Uncharted Raider. Ale vážně, bude to ve stejném stylu jako předchozí díl, to je myslím naprosto jasné.

Editováno: 2. 08. 2013 v 14.45

Nahlásit nevhodný obsah

20859176
Drotman napsal 2. 8. 2013 v 12.56

Dúfam, že to nebude další call of tom raider a vývojári sa vrátia k tomu o čom TB vždy bol

Nahlásit nevhodný obsah