Studio Crystal Dynamics propouštělo

13. srpen 2013 10:26 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (0)

Studio Crystal Dynamics, které stojí za posledním Tomb Raiderem, muselo propouštět. Chystaného pokračování dobrodružství Lary Croft by se ale snížení počtu zaměstnanců dotknout nemělo, k redukci došlo u druhého projektu. Ten zatím neznáme.

„Okolo našeho druhého projektu jsme učinili rozhodnutí, která vedla k tomu, že bylo kvůli změnám v našich plánech propuštěno zhruba 12 lidí. Crystal Dynamics je malý stmelený tým a pokud by to nebylo absolutně nutné, nepropouštěli bychom je,“ uvedl v prohlášení pro Kotaku zástupce Square Enixu a pak ujistil fanoušky sličné archeoložky, že jejich modla není v ohrožení.

„Propouštění se nedotklo vývojářského týmu, který má na starosti Tomb Raidera. Ten se, jak bylo potvrzeno minulý týden, věnuje pokračování pro next-gen."

Nový Tomb Raider byl oficiálně potvrzen na začátku srpna, kdy jej v otevřeném dopise své společnosti bez dalších podrobností ohlásil Phil Rogers, generální ředitel západní divize Square Enixu. Už předtím byl oznámen komiks, který překlene mezeru mezi oběma díly.

Zdroj: Kotaku

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!