Helga je v nesnázích. Pomozte!

7. září 2013 17:57 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (0)

České indie OFF Studio, které už můžete znát díky Pěti kouzelným amuletům, finišuje s vývojem adventury Helga v nesnázích, což potvrzuje i vydání hratelné demoverze. Tu si lze ihned stáhnout přímo ze stránek vývojářů. V demu si můžete vyzkoušet klasickou point & click adventurní hratelnost, která vás ve hře čeká, a ponořit se do zajímavého příběhu a jeho první kapitoly. Děj se točí kolem jedné neúspěšné herní firmy.

Helga, dosavadní majitelka společnosti Kick Off Studio, většinu své firmy odprodala a vyhlásila konkurz na nového šéfa. Na konkurz však přijde poněkud hloupá, ale všehoschopná a atraktivní kandidátka Magda, která snadno zapůsobí na mužský kolektiv vývojářů. Helga je degradována na sekretářku, dokud se nevzbouří a nepokusí se získat všechno zpátky. Přitom už jí budete asistovat.

Vedle nezvyklého příběhu od Jana Nedomy a Olgy Fábry se můžete těšit na ručně malované prostředí v rozlišení 800×600 a celkem 27 herních obrazovek, po nichž byste měli brousit minimálně 6 hodin. Připraveny budou rovněž různé minihry. Hra je vedle PC ve vývoji také pro iOS, a to jak v českém, tak anglickém jazyce, takže tvůrci chtějí zaujmout i v zahraničí. Datum vydání plné verze zatím odhaleno nebylo, prý se ale dočkáme velice brzy.

Zdroj: oficiální stránky hry

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!