Total War: Rome 2 provází problémy

10. září 2013 11:44 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Studio The Creative Assembly se poslušně kaje a omlouvá za ne zcela vydařený start jejich posledního strategického titulu Total War: Rome 2. Ten od pořátku provází potíže s připojením hráčů a občasné pády. Dle slov Mike Simpsona, kreativního ředitele studia, se jedná celkem o dvě procenta hráčů (ti nemohou hru spustit vůbec), což se sice nemusí zdát být příliš mnoho, ale dle jeho slov se jedná o dvě procenta více, než je zdrávo.

Největším faktorem ovlivňujícím současné problémy hry je prý obrovská diverzita PC jakožto platformy. Ale ať už jsou individuální problémy jakékoli, autoři je chtějí vyřešit všechny. Další patch je na spadnutí příští týden, do té doby zřejmě nezbývá než vydržet a držet palce jak autorům, tak po právu netrpělivým hráčům.

Vedle technických chyb se ale v CA chtějí zaměřit také na dodatečné vybalancování hry a také přidaný obsah – ten překvapivě nemá být hráči prezentován formou placeného DLC. Jsme zvědaví, co mají autoři za lubem!

Zdroj: GameZone, Rock, Paper, Shotgun, PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 10. 9. 2013 v 13.30

M0rS4lis: Neznáš PR?

Nahlásit nevhodný obsah

20847545
M0rS4lis napsal 10. 9. 2013 v 12.31

Problémy s připojením a pády 2% hráčů jsou opravdu ty nejmenší potíže co aktuálně provázejí Rome 2. Např otřesná optimalizace, kdy i lidé s high-end sestavama mají nicotné FPS, nebo bug kdy na extrémní detaily jsou forcnuté nejnižší textury. Nebo například kompletně brain-dead AI které se neustále buguje. By mě fakt zajímalo kde si vycucali ty 2% ...

Nahlásit nevhodný obsah