Patch do Rome 2 přináší inteligenci

21. listopad 2013 17:13 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (0)

Total War: Rome 2 si vysloužilo oslavné i kritické recenze. Ten první druh velebil špičkovou hratelnost i obsah, ten druhý vyplísnil technickou labilitu programu i špatnou umělou inteligenci. Možná, že aspoň něco z toho bude opět trochu opraveno v novém patchi, který Creative Assembly aktuálně vydávají.

Již sedmá záplata slibuje zatím největší změny v gameplayi od doby, kdy Rome vyšlo. Tvrdí to Creative, ale my to nebudeme komentovat. Udělejte si vlastní obrázek vzhledem k osobním zkušenostem se hrou.

Každopádně v řeči suchých faktů přináší patch zvýšení frameratu i jeho stability a to především na high-endových sestavách, kde hra podle častých nářků v diskuzích fungovala opravdu nepatřičně špatně.

Vylepšit by se měla i zmíněná umělá inteligence a chování armád v poli. Zejména pak při obléhacích bitvách - útočná armáda by měla být nyní mnohem aktivnější. Patch také poprvé přináší nové vybalancování určitých jednotek.

Celkový seznam oprav najdete zde. Pokud máte hru koupenou přes Steam, měl by se vám patch stáhnout a přihlásit automaticky.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!