Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

World of Tanks zvažuje Oculus Rift

11. duben 2014 20:40 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (6)

Free-to-play tanková akce World of Tanks by v budoucnu mohla podporovat virtuální realitu Oculus Rift. Společnost Wargaming však počká, zda se tato technologie prosadí, nebo ne.

Vyjádřeno čísly je potřeba, aby si Oculus Rift koupilo alespoň 5 milionů hráčů. „Pokud je to velké a globální, pak to podpoříme,“ řekl na adresu budoucích technologií prezident Wargamingu Victor Kislyi. Z obchodního hlediska Wargaming potřebuje velkou masu hráčů, která bude mikrotransakcemi vývoj a provoz hry živit. Většina hráčů World of Tanks přitom momentálně nic neplatí.

„Nyní jsme free-to-play, ale i free-to-win. 75 procent našich hráčů nikdy nezaplatilo ani halíř a my je přesto máme rádi. Musíme však mít jistý počet hráčů, kteří čas od času něco zaplatí. Milion je málo. Dobrou hráčskou základnou počet mezi 5 až 10 milionů uživatelů. Pakliže Oculus nebo Xbox One dosáhne těchto čísel, budeme i na nich,“ potvrdil šéf jedné z nejúspěšnějších herních společností, že se nových technologií nebojí.

Zdroj: CVG

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
LuciusSVK napsal 12. 4. 2014 v 12.28

jeremiasz :

Videl si tie HD modely tankov na teste 9.0 ?? :D je to ako z plastelíny , keď toto je ta graficka stranka tak gj :D

Nahlásit nevhodný obsah

20792015
TomKQT napsal 12. 4. 2014 v 10.08

Proč kolem toho takové cavyky? (Nemyslím ze strany hrej.cz, ale ze strany Wargaming .) Naprogramovat podporu pro OR z technické stránky je otázka jednoho dne pro jednoho člověka. Trochu náročnější může být uzpůsobení ovládání, GUI atd., ale rozhodně to není jako např. portovat hru na jinou platformu - a takhle to zkoro z jejich vyjádření působí.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
martin99 napsal 12. 4. 2014 v 09.14

jeremiasz : zatím ...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
rybiz80 napsal 12. 4. 2014 v 07.20

WT už stejně nezastavjej. Mimochodem tam je Oculus bez keců o nutnosti masového užití již přítomen. Takže to vidím asi následovně, OBT tanků / CW / sbohem WoT. Jinak tanky WoT a WT co se hratelnosti týče móóóóc velkej rozdíl ve prospěch mladšího bratříčka.

Nahlásit nevhodný obsah

11007919
McJabbo napsal 11. 4. 2014 v 23.33

Drobná chybka - v poutáku máte č.426 - nový hpod má číslo 427 - nevím co je správně, ale opravil bych to :-)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
jeremiasz napsal 11. 4. 2014 v 23.26

Vetsina hracu neplati a cim dal vi platicich platit prestava, protoze WG se soustredi na vizualni stranku (protoze war thunder zrejme vypada o rady lip) ale systematicky prasi hratelnost i tanky (RIP Maus, arty atd) prodava zbytecnosti jako japonsky pseudotanky a zvysoka a arogantne kasle na pripominky hracu. Tezo jen z toho, ze zatim nemaji konkurenci

Nahlásit nevhodný obsah