Trials Fusion obohatí první DLC

3. červenec 2014 11:29 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Pokud se vám zalíbila hra Trials Fusion, má pro vás Ubisoft příjemnou zprávu - francouzský vydavatel oznamuje první ze šestice plánovaných DLC. Přídavek nese jméno Riders of the Rustlands a zanese hráče mimo městskou zástavbu viděnou v základní verzi hry.

DLC vychází 29. července a bude obsahovat desítku nových tratí, 18 výzev a například také nové objekty do editoru hry. Cena je stanovena na 5 eur, přičemž majitelé season passu se jej samozřejmě dočkají bez nutnosti jakékoli další investice.

Vedle toho Antti Ilvessuo, kreativní ředitel studia RedLynx stojícího za Trials Fusion, slibuje řadu zajímavých změn, jichž se hra v budoucnosti dočká. Zmiňuje například kooperativní multiplayer, ve kterém proti sobě budou stát týmy závodníků a možnost pořádání celých turnajů. Dále pak mlhavě naznačuje, že Trials Fusion se dostanou tam, kam zatím žádná z předešlých Trials her nedošla – například do oblak, pod vodu, ale třeba i dále.

Inu, jsme zvědaví, vy se mezitím podívejte na naše Hrajte s námi a podělte se s námi o váš názor nejen na tuto hru, ale i na celou sérii Trials – vyhledáváte podobné hry, nebo máte v oblibě žánry jiné?

Zdroj: www.GameInformer.com, Joystiq, GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!