WoW oslaví deset let s roztomilým corgim

7. srpen 2014 20:57 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (10)

Corgi je plemeno malých psů, pro které má slabost anglická královna a asi i zbytek světa. Za několik měsíců jeho roztomilému pohledu bude moci podlehnout i svět Azerothu, neboť ku příležitosti blížícím se oslavám 10. výročí od spuštění hry Blizzard odmění všechny hráče novým petem - lávovým corgim.

Kromě pejska však Blizzard plánuje i jiné doprovodné akce, například nový Battleground ve stylu team deathmatch, který by měl prý zprostředkovat zážitek jako z prvních PvP soubojů Aliance a Hordy v Tarren Mill vs Southshore. Nicméně tentokrát bude nakonec vyhlášen vítěz, tudíž se týmy hráčů budou muset pořádně snažit.

Navíc oblíbený raid v Molten Core by měl dostat speciální Raid Finder pro 40 hráčů na nejvyšší úrovni, za který bude možné získat psího mounta Core Hound a nový achievement.

World of Warcraft byl v severní Americe spušten 23. listopadu 2004. Blizzard si na kulaté výročí připravuje něco velkého a corgi, PvP a nový raid rozhodně nebudou jedinými dárečky, které si firma pro hráče chystá.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
S4PPH1R0N napsal 12. 8. 2014 v 11.52

Jasně :D a příště můžou dětem nadělit malou plyšovou pandu...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
dan napsal 8. 8. 2014 v 15.40

stejně je to furt jediná dobrá mmo hra .. všechno ostatní stojí za hovno

Nahlásit nevhodný obsah

20821316
zdeeneek napsal 8. 8. 2014 v 11.04

Trought: Nekterym lidem je tohle zbytecny vysvetlovat, vetsinou na wowko nadavaji stejne ti, kteri ho vubec nehrali. Ja ho hraju uz asi 7 let, sem tam zkusim i nejaky jiny MMO RPG (LOTRO, StarWars, GuildWars2, ted budu testovat Wildstar), ale stejne nakonec zustavam u wowka.
Jinak nemam co bych dodal, vystihl jsi to ve svym prispevku presne jak to vidim i ja - mohl bych se pod to akorat podepsat :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Trought napsal 8. 8. 2014 v 09.23

Nemůžu jen tak přihlížet k těm nesmyslům co tady píšete!
I kdyby od WoW odešly 2/3 komunity stále by to bylo nejhranější MMO už jen z toho důvodu že updaty a datadisky se tahle hra hemží už deset let.Nevím jak může někdo vypotit že Blizz usnul na vavřínech, to je totální kravina když se ta hra stále posouvá technicky a hratelnostně dál nemyslíš? Ještě větší krávovina je že TBC / WotLK byly zlaté časy, prostě jen VÁS to totálně bavilo nic víc s tou hrou není, to jádro hry a vše kolem zůstalo stejné roky(Ještě můžete brečet že WoW bylo nejlepší den po vydání..).
Věřím že ta hra nemůže mít příznivce všude, ale pokud to hrajete sami nebo s někým už roky jde o špičku v oblasti MMORPG na kterou se ostatní vývojáži snaží horko těžko doškrábat.

Nahlásit nevhodný obsah

20814397
Bambus napsal 8. 8. 2014 v 00.46

Honza4545: Lidi zcela určitě v dobách WotLK znali jiné mmorgp. Je úplně klidně možné, aby hrálo wow opět 10 milionů lidí a klidně i víc. Není zde žádné omezené množství lidí, kteří jsou zaškatulkování jako "hráči mmo". Hráč je hráč a hraje, co ho baví, každý má asi nějaký preferovaný žánr, ale hraje i ostatní věci. Dále, hráčů MMO jsou desítky, spíše až stovky milionů...Pokud máš na mysli pouze MMORPG, tak to číslo je zcela určitě vyšší, než 10 milionů a platí co jsem psal předtím, tzn. že to není pevně dané číslo.
Jinak souhlasím, že dneska je mnohem větší výběr. Blizz usnul na vavřínech a nechal si trochu ujet vlak, tak jsem zvědavej, jestli s datadiskem zase naskočí.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Honza4545 napsal 8. 8. 2014 v 00.22

Honza: Myslím si že jsi mimo.Zlaté byly jen protože lidi tenkrát neznali žádné jiné MMORPG než wowko protože žádné nebylo na takové úrovni.Kvalita PVE ve wowku je stále na stejné úrovni jako za časů TBC nebo Wotlku problém je však že už tu máš tolik úspěšných MMO jako Guild Wars 2, Wildstar,SW:TOR,Lotro že už prostě není možné aby wowko hrálo 10 mega lidí tolik lidí hrajících aktivně mmo na zemi není a nikdy nebylo proto ten pokles hráčů.Každého hold baví něco jiného.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Sten napsal 7. 8. 2014 v 23.47

JohnyBane: i když Wow už nehraju,tak si myslim že jsi totálně mimo,nemyslim si že i když tě to minulo,tak to musíš takhle blbě okecávat,lidi to maj rádi (10 let je hodně dobrý,to uznej sám) a tak jako tak pokud chceš hrát kvalitní MMORPG tak jeho základy stejne budou obšlehnutý z WoWka,tak nezatracuj hry a hrej co máš sám rád ( koneckonců pokud jsi tim nedotčenej,tak ti prakticky muže byt jedno jestli jsou servery online nebo ne :D).

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Honza napsal 7. 8. 2014 v 22.11

Meh, snad se ještě někdy dočkáme zlatých časů WoWka jako tomu bylo u WOTLK

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Bane napsal 7. 8. 2014 v 21.56

JohnnyBane: Kill yourself

Nahlásit nevhodný obsah

20869281
JohnnyBane napsal 7. 8. 2014 v 21.47

A já doufal, že nás, které celých deset let Warcraft míjel odmění vypnutím všech serverů. :-( No co, tak snad za rok.

Nahlásit nevhodný obsah