Hry pro každého v Humble Bundle

12. listopad 2014 10:13 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (1)

Třetí Humble Jumbo Bundle nejspíš nesleduje žádné tématické propojení her, neboť přichází jak s open-worldovou akcí, tak i 2D adventurou, závody a tahovou RPG strategií. To nám ale nijak nevadí, protože takhle si z nabídky vybere snad každý hráč.

V základu lze najít 3D adventuru Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure, pokračování 16 let staré hry plné tajemství, vražd a vynálezů Nikoly Tesly, příběhové RPG Always Sometimes Monsters bez příšer, zato realistickými postavami, a 4 kopie týmové střílečky Insurgency. Pokud navíc jednu z kopií někomu věnujete do 9. prosince, dostanete od Humblu rogue-like co-op voodoo taškařici Full Mojo Rampage.

Pokud přeplatíte průměrnou částku, momentálně zhruba 6 dolarů, z balíčku dostanete navíc závody Grid 2, náklaďákové Euro Truck Simulator 2 a taktické RPG Blackguards. Humble Bundle slibuje, že se zde brzy objeví více her.

Nakonec za 12 dolarů se k celému balíčku přidá Saints Row IV, v současnosti asi nejulítlejší akce v otevřeném světě. Čekejte mimozemšťany, virtuální realitu a pušku hrající dubstep.

Část z vybraných peněz tentokrát půjde dvěma charitativním organizacím - Save the Children a charity: water. Samozřejmě je opět na vás komu a jakým dílem charitě, vývojářům a Humble Bundle přispějete.

Zdroj: Humble Bundle

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Lord Jewsbury napsal 12. 11. 2014 v 17.14

Kdo chce, tak tu mám 3 steam klíče na hru Insurgency zdarma!

https://www.humblebundle.com/?gift=XsdfxY4pKvsvb5 y8

Nahlásit nevhodný obsah