World of Warcraft vyzkouší novinku

16. leden 2015 13:31 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (5)


Pokud patříte mezi těch několik milionů hráčů, kteří si v průběhu existence onlinovky World of Warcraft založili na Battle.netu svůj účet a alespoň jednou zaplatili měsíční předplatné, možná vás bude zajímat novinka, se kterou přišel Blizzard. Už dlouho se ví, že existuje možnost si WoWko jednoduše vyzkoušet skrz Starter edici, v níž je možné neomezeně hrát do dvacáté úrovně, což je na osahání více než dost.

Jenže tohle mohou udělat pouze ti, kteří v Azerothu ještě nemají založený účet - jak k tomu přijdou ostatní, kteří přestali hrát třeba v době vydání Pandarie nebo Cataclysm, ale docela rádi by do světa WoW nakoukli se svou starou postavou a třeba se rádi nechali pohltit znova? Žádný strach, Blizzard má řešení.

"Je zvláštní, že jsme vždy omezovali hráče, kteří již World of Warcraft nehrají, ale rádi by do našeho světa alespoň nakoukli a kdo ví, třeba by si rádi zahráli znovu. Pokud jste již jednou měli založený účet, jediný způsob jak tak učinit, bylo jeho obnovení," píše na fóra WoWka Bashiok, jeden z komunitních manažerů. "Ve verzi 6.1 bude možné se přihlásit pod vaším starým účtem, založit si novou postavu a vylevelovat ji na dvacátou úroveň. Zároveň, pokud je nějaká z vašich existujících postav členem nějaké guildy, tak se do ní budete moci rovněž přidat. Cílem je pochopitelně to, abyste mohli omrknout co je ve World of Warcraft nového a případně se vrátili." Fanoušky pojmenovaná "Veteran Edition" se aktivuje všem aktuálně nevyužívaným účtům automaticky s updatem na verzi 6.1. Musíme uznat, že tohle je docela dobrý nápad.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Brambic napsal 19. 1. 2015 v 02.20

co to je za kravinu pane boze kdit toje uplne to same jako to bylo celou dobu jen z tim rozdilem ze si vytvorite postavu na vasim uctu sakra toje pokrok to vyvesim snad ceskou vlajku za okno hm level 20 musim se smat jak jako zjistim coje noveho na levelu 20 ? to ani nezacina hra a to sem hral nez vysla cata to muzete snad jit do lokace kdeje level 80 s 20 levelem ? nebo jak tak to chci videt teda

Nahlásit nevhodný obsah

-1
MyBullet napsal 19. 1. 2015 v 01.25

Cipi: Ty jsi wowko asi nehrál že?

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Cipi napsal 17. 1. 2015 v 08.31

Já jen furt nechápu co člověk na 20 lvlu očíhne za nové věci,když všechno co za ta léta přibylo do hry byl obsah 60+lvl:-D krom toho teda že změnili vzhled lokací po Cata:-D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Toomicek napsal 16. 1. 2015 v 17.05

Očíhnout nové věci se starým účtem.,count me in! :) Kdybych byl zase na škole, tak by mě to určitě zase vzalo :D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Cipi napsal 16. 1. 2015 v 16.06

V čem je to teda tak vyjímečné a jiné?? Akorád to že člověk nemusí dvakrát kliknout na myš a zakládat novej učet. Jinak je to to samé.

Nahlásit nevhodný obsah