Brian Fargo chystá nový Bard's Tale

25. leden 2015 11:28 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (5)

Brian Fargo nijak nelení a jal se vyhrabat a oživit další ze starých klasik. Po Wastelandu 2 a v rámci dokončování prací na Planescape: Tides of Numenera se mohou hráči izometrických RPG těšit na nový The Bard’s Tale.

Ten nese pořadovou číslovku 4 a připravovaná Kickstarter kampaň oslaví rovných třicet let existence značky. Návrat by to měl být ve velkém stylu a hráči se budou moci podívat opět do města Skara Brae, jež slavilo premiéru právě v prvním díle této série. The Bard’s Tale pak nenavazuje přímo na poslední a mimo jiné i konzolový díl této série, ale na díl nesoucí číslovku tři z roku 1988. Oznámení proběhlo na výstavě PAX East a Brian následně také nezapomněl nalákat hráče i za pomocí svého Twitter účtu.

Tak co tomu říkáte, těšíte se spolu s námi na další pokračování jedné klasické RPG série, nebo byste naopak raději od Briana a jeho inXile Entertainment viděli opět jednou tvorbu původní?

Zdroj: Kotaku,

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
RuThaN napsal 26. 1. 2015 v 20.15

Ve svy dobe to, ale byla fakt super hra, jen u nas si to nikdo moc nezahral, protoze pribeh byl a jina omacka byly v manualu. Tenkrat na to nebyla pameti a druhyho dilu, se jednalo se o jeden z nejvetsich hernich projektu co se tyce lidi. Bez tohle kontextu tohle tezko pochopite, zvlast v nasem prostredi.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
OCELOTR napsal 26. 1. 2015 v 15.47

Dohrál jsem třetí díl kdysi dávno ještě na COMMODORE64. A to jsem prosím tenkrát neuměl ani slovo anglicky. Takže pěkně se slovníkem v jedné ruce, a čtverečkovaným papírem v druhé (a návodem ve třetí). Možná někoho nepotěším, ale z tohoto mého pohledu není o co stát. Spousta textu, hafo čísel, smrt za špatné rozhodnutí na každém kroku. Pokud jste si na začátku vytvořili špatnou postavu, mohli jste po nějakých 20ti hodinách začít hrát znovu. Tak se mi v paměti zapsalo BARD´S TALE.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
wul napsal 26. 1. 2015 v 15.05

ju uz se tesim jak na jesuska!

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Pítrs napsal 25. 1. 2015 v 15.06

Chtělo by to dovysvětlit nějaký backround o jaké RPG se jednalo a proč se jedná o klasiku... Ne že bych neuměl "googlovat", ale...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Ultraman napsal 25. 1. 2015 v 14.50

"izometrických RPG"... skutocne? Autor novinky ma 5 rokov? :)

Nahlásit nevhodný obsah