Skromná nabídka her od Paradoxu

13. květen 2015 09:42 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (1)

Švédský vydavatel Paradox Interactive má do tohoto roku šlušně nakročeno. Po úspěšném startu s Cities: Skylines a s vydáním Magickou 2 za rohem se Paradox vydal na Humble Bundle s lákavou nabídkou, která vám doplní herní knihovničky.

Za minimálně jeden dolar dostanete středověkou týmovou akci War of the Roses: Kingmaker, kooperační kouzelné šílenství Magicka se dvěma DLC, metaRPG Knights of Pen and Paper +1 Edition, politickou strategii z 19. století Victoria II a kostým ptakopyska do F2P Magicka Wars.

Za překonání hranice průměrné částky, momentálně sedící na 5 dolarech, Paradox přihodí válečné Hearts of Iron III, fantasy RTS na způsob Dungeon Keepera Impire, masivní "simulaci" středověké Evropy Crusader Kings II s rozšířením Sons of Abraham a nakonec i soundtrack největších hitů z her od Paradoxu.

Zaplatíte-li 15 dolarů, můžete se navíc těšit na Europu Universalis IV včetně DLC Conquest of Paradise, kdybyste si mysleli, že u počítače trávíte příliš málo času.

Paradox ještě nabízí možnost zakoupit úplně všechno navíc s tričkem a osmi odznáčky odkazujícími na magické elementy v Magice. Svoji zvolenou částku můžete klasicky rozdělit mezi Humble Bundle, vývojáře a charitativní organizace AbleGamers, která pomáhá hedikepovaným hráčům, a Extra Life, která se soustředí na děti v nemocnicích.

Zdroj: Humble Bundle

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20841627
Silesian napsal 13. 5. 2015 v 10.11

No nevím. Koupit to takhle bez všech DLC je celkem blbé. Myslím si, že třeba takový CK2 jen se SoA je dost jiný (dost chudší) zážitek. Měli tam alespoň dát Old Gods. To samé HoI3.

Nahlásit nevhodný obsah