Agent 47 se do akce vrátí v prosinci

16. červen 2015 08:43 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (4)

Na konferenci Sony nechybělo ani dánské studio Io-Interactive, které odhalilo pokračování oblíbené akční série Hitman. V pořadí šestý díl se bude jmenovat jednoduše a zároveň silně – HITMAN – což podle tvůrců naznačuje, že půjde o klasický zážitek, jaký od série očekáváme.

Úkolem Agenta 47 je zabíjet. Budete tak odstraňovat různé cíle například v módní Paříži, prohřátém pobřeží Itálie nebo na trzích marocké Marrakéše. „Je to klasický Hitman – takže je to vyzývavá hra pro myslící lidi. A my kreativitu odměňujeme. Máte schopnosti a inteligenci Agenta 47, můžete zvolit jak brutální sílu, tak sestrojit důmyslnou vraždu,“ uvedl kreativní ředitel Io-Interactive Christian Elverdam. V sandboxových levelech tak prý budete mít skutečnou svobodu, k níž přispěje i klasický systém ukládání (žádné checkpointy).

Dobrodružství HITMANa začne 8. prosince, kdy hra digitálně vyjde nejen pro PlayStation 4, kterému Square Enix přislíbil exkluzivní obsah, ale i pro Xbox One a PC. V prosinci přitom půjde o pouhý start celého systému, tvůrci totiž plánují postupně přidávat další úkoly. „V pravidelných intervalech budeme v roce 2016 vydávat nové levely a mise. Chceme tak přinést skutečný komunitní zážitek a vytvořit dlouhotrvající hru,“ píše se na stránkách hry, kde jsou slíbeny i jednorázové mise. Pokud cíl nedostanete třeba za 48 hodin, nebudete mít příležitost na reparát.

Dodejme, že za další obsah podle slibů vývojářů nebude nutné nic platit. Vše bude v ceně počátečního nákupu, která bude ekvivalentem 60 dolarů. Gameplay záběry jsme zatím neviděli, na konferenci Sony byl ale k vidění skvěle gradující CGI filmeček.

Zdroj: tisková konference Sony

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 16. 6. 2015 v 13.43

WhiteCrow: Já hlavně doufám, že tam bude buď manuální save systém, nebo aspoň funkční checkpointy, ne ta hovadina co se vydávala za checkpointy v Absolutionu.

Nahlásit nevhodný obsah

20831582
WhiteCrow napsal 16. 6. 2015 v 12.19

jen doufam ze se AI zase nebude pohybovat dokola po vyznacene trase, to je pak cela taktika k nicemu, staci si vzdy pockat...

Nahlásit nevhodný obsah

20876778
Jardova stará napsal 16. 6. 2015 v 11.35

Trailerům nevěřím, chci vidět gameplay, dokud neuvidím gameplay, zůstává pro mě hra chladná...V dnešní době umí udělat téměř každý pěkný CGI trailer, který vypadá neskutečně a ve výsledku dostaneme něco tak diametrálně odlišného, že hra s trailerem, nemá ve výsledku nic moc společného. Nebylo by video z gameplaye? Nebo nebyl vůbec k dispozici?

Nahlásit nevhodný obsah

20876347
Cimba4 napsal 16. 6. 2015 v 10.47

těším se...

Nahlásit nevhodný obsah