Tvůrci reagují na špatné přijetí Trine 3

28. srpen 2015 11:09 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (3)

Vývojáři z Frozenbyte se postavili před kameru a v upřímném proslovu se vyjádřili k nejpalčivějším kritikám, které se snesly na třetí díl jinak oblíbené série plošinovek Trine.

Vývojáři se hned na začátku omlouvají za délku hry, se kterou počítali od samotného začátku, ale při oznámení v únoru tohoto roku se nepodělili o plány rozdělit hru do několika částí. Nevěděli totiž, jakým způsobem a jestli vůbec budou hru o další naplánovaný obsah a příběh doplňovat.

Přesto bylo v únoru oznámení přijato kladně, a tak Frozenbyte čekali s dalšími informacemi ohledně dodatečného obsahu až na vydání a finanční výsledek samotné hry, protože až ty by o budoucnosti Trine 3 rozhodly.

Vývojáře mrzí, že jsou teď vnímáni velmi negativně a chápou, že fanoušky série nejvíc zklamaly chybějící vývoj dovedností, přechod do skutečného 3D a délka hry. Změny, které třetí díl přinesl byly myšleny v dobrém, neboť tvůrci možná až příliš dlouho trávili svůj čas vývojem Trine a Trine 2 a jejich portů na jiné platformy a už chtěli dělat něco nového a svoji oblíbenou sérii invovovat.

Neúspěch hry však způsobil, že se plány na pokračování příběhu Trine 3 zastavují a promýšlejí, jaké další kroky jako studio podniknou. Konec proslovu totiž naznačuje, že Frozenbyte na tom nejsou po vydání hry příliš dobře.

Zdroj:

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20841962
Nigfire napsal 28. 8. 2015 v 16.08

Jako sory, ale jestli chteji za hru, ktera jde podle recenze dohrat za hodinu 500KČ, tak to se muzou obhajovat jak chteji, ale lidi jsou nasrani pravem.

Editováno: 28. 08. 2015 v 18.32

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 28. 8. 2015 v 11.33

prvni promo video co vidim od nich o trine .. a sou to dva bezdaci u popelnic ...
mimochodem, tohle ukazuje na fakt problemy v marketingu :D drsny jak tam de borec dozadu za nima cosi vyhodit :D

Editováno: 28. 08. 2015 v 12.29

Nahlásit nevhodný obsah