S tímto obsahem bude Hitman 11. března tu

29. září 2015 17:23 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (4)

Tři lokace a šest misí z hlavní příběhové kampaně má být k dispozici ve hře od samého začátku. Na zbytek - včetně tří dalších míst po celém světě - si budou muset hráči počkat.

Dánští vývojáři ze studia IO Interactive se znovu pokouší vysvětlit, co bude obsahovat jejich nový Hitman hned na začátku a jaký obsah mohou hráči čekat později. Komické je, že jak se do toho neustále zamotávají a hráči celé věci rozumí méně a méně, teď už se celý tenhle proces neobešel bez plánku, ehm, infografiky.

Až Hitman 11. března konečně digitální cestou vyjde na PC, PS4 a Xboxu One, bude obsahovat tři lokace a šestici misí. Ty nás zavedou do Francie, Itálie a Maroka, kde se budeme moci vyblbnout nejen v příběhových misích, ale i četných kontraktech. Později titul rozšíří tři další lokace a mise situované do Thajska (duben), USA (květen) a Japonska (červen). Nakonec se tak nepotvrdila naše domněnka, že by po nátlaku fanoušků mohl Hitman v březnu vyjít v téměř kompletní podobě. Do té bude mít ještě hodně daleko.

Kdo za hru na samém začátku zaplatí plných 60 dolarů, bude mít ke všemu dodatečnému obsahu přístup zdarma, jak už dříve autoři slíbili. Bude ale možné vyzkoušet i takzvaný Intro Pack za necelých 35 dolarů, tedy v přepočtu asi 850 korun, jehož obsah bude tvořit jen březnová základní edice. Tu ale půjde za dalších 30 dolarů upgradovat, abyste si odemkli přístup ke zbytku, čímž se hra mnohem víc blíží epizodickému obsahu, respektive formátu season passů.

Pokud si předobjednáte celou hru, máte navrch nárok na přístup do bety, která na PC a PS4 proběhne někdy před vydáním základní hry. Vývojáři prý pozorně naslouchali všem hráčům a svým fanouškům ve víře, že změny, které učinili, pomohou celý model zpřehlednit a zatraktivnit. No, netroufáme si hádat, jak na poslední vývoj událostí skalní příznivci značky zareagují, ale snad je to další krok lepším směrem. Krabicová verze Hitmana vyjde později během roku 2016, až bude celý obsah hry kompletní.

Zdroj: VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
6078727
metrixneo napsal 30. 9. 2015 v 10.00

nevadí počkám si na krabicovou verzi komplet, doufám že neřeknou že se jim ta krabicovka nevyplatí a zustanou u digitalu:) jsem rád za jakoukoliv hru značky hitman:) ještě ted vzpomínám jak jsem nervózně seděl u jedničky a dvojky:) Francie, Maroko, Italie, thaisko, usa, japonsko jsou parádní lokace, už se nemůžu dočkat až to zas pleška s čárovým kódem rozjede:)

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 29. 9. 2015 v 22.31

Vcelku se těším. Mohla by být zase jedna z her, která přinese slibovaný "nextgen" zážitek. Plno kontraktů, svoboda pohybu apd. Uvidíme. Snad to dopadne.

Nahlásit nevhodný obsah

20876347
Cimba4 napsal 29. 9. 2015 v 18.52

Ja si počkám až na pevný nosič ...

Nahlásit nevhodný obsah

20865540
Pan Ručníček napsal 29. 9. 2015 v 18.30

Vývojáři si tu negativní vlnu zavinili sami, kdyby to tímto způsobem vysvětlili hned na začátku, tak by bylo hned jasno jak to myslí. Ale na druhou stranu bych to nějak tragicky nebral, pokud hra bude v základu dobrá, tak proč ne. Každopádně by mě zajímalo, co autory nutí to takhle komplikovat.

Nahlásit nevhodný obsah