IO vysvětluje mapy v Hitmanovi

8. říjen 2015 10:04 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (3)

Až v březnu vyjde nejnovější díl Hitmana, bude hra obsahovat pouze tři lokace. Tohle jsme se dozvěděli už minulý týden a nespokojenost fanoušků nad omezeným obsahem se snaží ukočírovat komunitní manažer hry Travis na oficiálních fórech.

V krátkém postu vysvětluje, co mohou hráči od lokací čekat. Bude se jednat o rozsáhlé otevřené mapy ukrývající spoustu obsahu, postav a příběhu. V některých lokacích se bude odehrávat více misí, protože jejich upravitelnost vývojářům dovoluje ze stejné lokace vyrobit jiné zasazení pro danou misi.

Lokace nejsou jen budovy a checkpoint, ale prostorné oblasti, ve kterých se může dít spousta různých události v odlišných místech a za změněných podmínek.

Představení pařížské úrovně ukázalo, že se nejedná jen o prostorný zámeček, ale i přilehlé zahrady a spoustu budov v okolí. Jaké všechny typy misí kromě vraždy na módní přehlídce se v Paříži odehrají, zatím nevíme. Příští lokace, kterou vývojáři odhalí, bude římská univerzita Sapienza a nové informace se dozvíme ještě tento měsíc. 

Jak může proběhnout mise v Paříži si připomeňte letním trailerem.

Zdroj: Vlastní

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 9. 10. 2015 v 00.24

Těšeníčko!

Nahlásit nevhodný obsah

20877862
googletrasher napsal 8. 10. 2015 v 20.54

IO Interactive "the most unclear company that has to repeat them self and explain their stuff over and over again" 2015

Nahlásit nevhodný obsah

6078727
metrixneo napsal 8. 10. 2015 v 15.04

pro mě za mě nemusím odhalovat už žádné videa:) tvůrcům HITMANA naprosto věřím:) každý díl se zatím povedl alespoň z mojeho pohledu, sice pětka už byla něco jinčího než dvojka ale uběhlo již mnoho let od prvního dílu. už se moc těším na plešku:)

Nahlásit nevhodný obsah