Dominion v League of Legends končí

11. únor 2016 12:20 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

I tak populární hru jako je League of Legends může postihnout krutý fakt, že se nějaký mód nesetká s oblibou samotných hráčů. A co jiného pak mohou vývojáři dělat, než ho radikálně změnit a upravit, nebo ho ze hry odstranit jednou pro vždy. Druhá zmíněná varianta je přesně tím, co postihlo mód Dominion.

V oznámení na oficiální stránce hry stojí, že po čtyřech letech končí podpora jednak pro samotný herní mód, tak pro mapu Crystal Scar, která pro něj byla určená. Obojí bude ze hry odstraněno 22. února.

Důvod jsme již naznačili - nízká popularita. Abychom byli přesnější, z celkového počtu majitelů hrajících LoL zavítalo do zmíněného módů jenom půl procenta hráčů. Ačkoliv se procentuálně jedná o malé číslo, samotný počet hráčů díky jejich obrovské základně malý rozhodně nebyl. Přesná čísla bohužel neznáme.

Dominion je (byla) rychlejší variací základní hry. Jednotlivá kola trvala mezi patnácti až dvaceti minutami, což značně testovalo hráče v časové tísni. Náročnost jednotlivých soubojů měla být kompenzována zvýšenou rychlostí vydělávání zlata a získávání zkušenostních bodů.

Jste jedním z těch hráčů, kteří Dominionu zůstanou věrní až do konce?

Zdroj: Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20803179
Solearis napsal 11. 2. 2016 v 16.45

Safra, tak už nemá zmysel držať LoL na disku. Čas na "normálnu" verziu som väčšinou nemal. Well, it was fun. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20806943
vesly napsal 11. 2. 2016 v 12.59

Né to né!!! Já hrál většinou Dominion... bylo to zábavnější a rychlejší... Škoda.

Nahlásit nevhodný obsah