Kdy vyjde druhá epizoda Hitmana?

22. březen 2016 15:51 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (4)

Přesnou odpověď na tuto otázku zatím neznáme, ale už víme, kdy se ji dozvíme. Vývojáři plánují datum vydání odhalit už příští týden. Mise nazvaná Sapienza Agenta 47 zavede do fiktivního prosluněného historického městečka stejného jména.

Momentálně se musíme spokojit s informací, že na další misi holohlavý zabiják s čárovým kódem na zátylku vyrazí v dubnu. Středomořské letovisko situované na pobřeží jižní Itálie mělo být původně součástí základní edice společně s již vydanou Paříží a marockým městem Marrákéš. Jenže IO Interactive změnili plán a 11. března jsme se tak dočkali jen takzvaného Intro Packu s první misí.

Další úkoly pak hráče zavedou do Thajska, Spojených států a Japonska. Tyto mise původně měly vyjít v dubnu, květnu a červnu. Nyní se počítá s tím, že by se zbývající levely měly do hry dostat do konce léta. Druhá epizoda bude stát samostatně asi 275 korun.

Dnes se mají pro první epizodu Hitmana objevit alespoň dva nové Escalation Contracts, které hráče pověří likvidováním cílů v sérii stále obtíženějších scénářů. Další obsah má pak do hry brzy dorazit. Třeba Vampire Magician Challenge Pack, který obsahuje deset nových výzev. Hráči v něm budou muset plnit zadané úkoly, zatímco obléknou přestrojení nazvané Vampire Magician.

Režim Elusive Targets se v Hitmanovi objeví rovněž až příští měsíc, někdy blízko vydání druhé epizody. Jde o mód, v němž mají hráči na likvidaci cíle omezený časový limit a jen jediný pokus. Původně se počítalo s tím, že už v tuto chvíli bude tento režim ve hře.

Zdroj: VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20814464
Pidalin napsal 23. 3. 2016 v 10.16

pLišák: Prostě neni nad to pronajmout si hraní Hitmana na rok za 3 kila měsíčně. :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20887966
pLišák napsal 23. 3. 2016 v 06.54

To je taká kokotina...jak jim někdo může toto žrát, to nechápu...shoř v pekle...

Nahlásit nevhodný obsah

20814464
Pidalin napsal 23. 3. 2016 v 02.11

To je bomba, takže to čemu jsem nechtěl věřit se stává skutečností - fakt budou vydávat jednu misi za 10 éček. Teď teda dost váham jestli do toho jít, protože to můžu rovnou začít kupovat prémko ve WoTku nebo něco a budu si připadat taky jako gembler, stejně jako když budu každej měsíc strkat 3 kila do Hitmana. Myslim že další mise teď kupovat nebudu a počkam radši na hotovou hru za normální cenu. Do tohohle finančního masakru se nehodlam zapojovat a už vubec nechci podporovat jejich online DRM díky kterýmu místo hraní koukam na nápis nelze se spojit s hitman serverem. :-(

Editováno: 23. 03. 2016 v 02.11

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 22. 3. 2016 v 17.19

Tesim se, doufam, ze krom misi se dockame dalsiho naradicka na likvidace. Celkem postradam kufrik.

Nahlásit nevhodný obsah