Overwatch se dočkal nové mapy a módu

23. březen 2016 12:21 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (4)

Ačkoliv je Overwatch stále v betě, vývojáři z Blizzardu nezahálejí a nad rámec obrušování všech nežádoucích hran přidávají nový obsah. Poslední patch, s velikostí přibližně 1,5 GB, tak přináší spoustu nového obsahu a prohlubuje celkový dojem.

Asi největší novinkou je mapa Route 66, odkazující samozřejmě na jednu z nejslavnějších silnic ve Spojených státech. Svým zasazením pak přináší mapa spoustu nečekaných zákrut a nezanedbává ani vertikální plochy pro odstřelování z výšek.

Druhá záležitost se točí kolem módu pojmenovaném Weekly Brawl, který se v mnoha ohledech podobá Tavern Brawlu z Hearthstone. Každý týden (v betě každý den) se budete muset popasovat s nastavenými pravidly, která podle slov vývojářů mohou být i poměrně bláznivá, a soupeřit s ostatními, které už omrzelo klasické hraní. Nejčastěji se budou pravidla vztahovat na to, s jakou postavou můžete hrát, pravděpodobně ale vývojáři přichystají i pop-up úkoly přímo na mapách.

Poslední důležitou věcí je upravený způsob postupného zvyšování úrovně vaší postavy a získávání bonusů v podobě nových portrétů, nebo skillů. Co se týče obrázků v Hero Gallery, nové se budou odemykat po deseti úrovních a nikoliv na 10., 25., 50. a 100. levelu, jako tomu bylo doposud. Hráči navíc budou po každém 100. levelu povýšeni a s tím dojde i na resetování jejich zkušeností.

Pokud nemáte přístup do bety, nemusíte už tolik zoufat – plná verze Overwatch vychází 24. května a bude hodně zajímavé sledovat, jak si povede v souboji s konkurenčním Battleborn od Gearboxu. Ten vychází o necelý měsíc dříve, čímž dostanou lidé z Blizzardu ještě možnost případně zareagovat.

Zdroj: Tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8405418
Renee napsal 24. 3. 2016 v 09.13

Fandím Battlebornu, ale mylsim že v téhle konkurenci dostane naloženo jak od Paragonu tak od Overwatche. Hlavně ta cenovka na PS4, 1999Kč? Nope!

Nahlásit nevhodný obsah

20843606
MyBullet napsal 23. 3. 2016 v 18.08

Už někdy loni jsem dával žádanku o přístup a stále nic. Nemohl jsem dosud si hru ani stáhnout.
Proto jen nadpis na hlavní stránce mne namýchnul, jak můžou „přidat" něco někam, co ještě nevyšlo a tedy není. To je jak kdyby Battlefield v době kdy je v betě oznámil, že přidává novou mapu - v tomhle případě by to ale jasně znamenalo, že seznam map je delší dobu odekryt a nyní se jen dozvídáte, že v plné hře bude o mapu navrch.
Tady by se hodilo do perexu před slovo beta přidat uzavřená aspoň, ale jsem rád že tam to slovo je. Ačkoliv zpráva nakonec vyznívá prostě tak, že jak v betě k BF3 nyní nemáte jen operation Metro, navrch ale cíleno jen na uzavřenou společnost a troubí se to přitom veřejně jako kdyby to mohl hrát každej.
Jestli je v Betě Overwatch VŠECHNO, co bude zároveň v plné verzi hry a žádná mapa navrch apod, tak beru svá slova zpět.

Battleborn se taky chce prezentovat jako Moba a tedy má v tomhle těžší pozici. Zadruhé vydat dříve se musí, jinač si jej fakt nikdo nekoupí, stačilo jak loni si jej téměř nikdo nevšímal (tedy nevím jestli si jej někdo všímá teď).

Nahlásit nevhodný obsah

20874715
tomaskofi napsal 23. 3. 2016 v 14.29

CoreCZ: i když nejsem fanoušek blizzardu tak u tohodle bych řekl, že je to zasloužený. Z toho co jsem viděl tako to má opravdu potenciál a bude to dokonale odladěné. Ta beta běží dlouho a je vidět jak s tim pracují. Já osobně se těšim na otevřenou betu a pak uvidim. Podle mě totálně rozválcují konkurenci. Teda aspoň tu placenou. Už jsem se ztratil v tom kdo co dělá a co bude zadarmo a co placené.

Nahlásit nevhodný obsah

20877968
OnlyCORE napsal 23. 3. 2016 v 14.13

Podle mě je Overwatch až moc vyhajpovanej a peníze se mi za to dávat nechce to si raději stáhnu a zahraju TF2. Spíše se těším na Lawbreakers, za který bych utratil peníze raději.

Editováno: 23. 03. 2016 v 14.14

Nahlásit nevhodný obsah