Update Hitmana nabízí nové výzvy

31. březen 2016 17:15 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

IO Interactive dnes do světa vypustí update 1.03, který nového Hitmana zase o něco vylepší. Update navíc neopravuje jenom chybičky, ale přináší i novou dávku obsahu. K dispozici bude nejprve na PS4 a Xboxu One, v blízké budoucnosti si ho budou moci stáhnout i majitelé PC verze.

Update by měl zkracovat načítací časy hry, což by mělo být nejvíce patrné při načítání pařížského prostředí v misi The Showstopper. Ostatně tam vás zavedou i novinky, které se týkají obsahu - těšit se můžete na The Vampire Magician Challenge Pack, jež bude obsahovat deset nových výzev, které vývojáři připravili na základě dat a údajů o tom, jak jednotliví hráči misí procházeli.

Každá výzva po vás bude chtít, abyste na sobě měli převlek upíra čaroděje právě ve chvíli, kdy budete mordovat nebohou oběť. Vývojáři slibují, že každá z deseti výzev vás bude motivovat plnit zadaný cíl pokaždé jinak.

Podle mého je trochu na škodu, že IO Interactive budou muset Hitmana podobným způsobem přiživovat, poněvadž jde o neblahý následek epizodického vydávání. Ačkoliv je Intropack největším balíčkem (neboť obsahuje jednu plnohodnotnou misi a dvě mise tréninkové), evidentně ani toto nestačí, aby se komunita o Hitmana zajímala alespoň do data vydání mise číslo 2. Souhlasíte?

Zdroj: Oficiální stránky hry

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20873527
Lukas31 napsal 1. 4. 2016 v 16.10

Tohle mělo vyjít 1.4. čili dnes, Hitman jako upír, proboha;-D

Nahlásit nevhodný obsah

20843606
MyBullet napsal 1. 4. 2016 v 02.33

S mým přístupem kdy už aspoň 4 roky mám nainstalované první Borderlands, že někdy s jedním člověkem dohrajeme i všechny ty DLC, tak by mi bylo asi buřt, kdy to vydaj. Asi na hraní hned jsem už krapet starej. (výjimky potvrzují pravidlo)
Život po střední neexistuje :-D

Nahlásit nevhodný obsah