Druhá epizoda Hitmana vyjde koncem dubna

1. duben 2016 10:40 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (3)

Agent 47 se vydá na misi Sapienza 26. dubna, oznámili vývojáři ze studia IO Interactive. Ta hráče zavede do fiktivního prosluněného historického městečka stejného jména.

Holohlavý zabiják s čárovým kódem na zátylku půjde po krku muži jménem Silvio Caruso. Magazín VideoGamer.com už měl možnost epizodu vyzkoušet a podle jeho autora vypadá výborně a hraje se dobře. Jde údajně o hezký protiklad k první ostré misi, která Hitmana zavedla do temnější Paříže a nabídla mapu orientovanou spíše na interiéry.

Sapienza je podle autorů plná výzev a příležitostí a podle všeho nabídne mnohem pestřejší hřiště než poslední dobrodružství. Pokud jste si nekoupili celou hru, ale jen Intro Pack, druhá epizoda vás bude stát samostatně asi 275 korun.

Jak už jsme psali dříve, středomořské letovisko situované na pobřeží jižní Itálie mělo být původně součástí základní edice společně s již vydanou Paříží a marockým městem Marrákéš. Jenže IO Interactive změnili plán, a 11. března jsme se tak dočkali jen takzvaného Intro Packu s první misí.

Další úkoly pak hráče zavedou do Thajska, Spojených států a Japonska. Tyto mise původně měly vyjít v dubnu, květnu a červnu. Nyní se počítá s tím, že by se zbývající levely měly do hry dostat do konce léta.

Zdroj: VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
6078727
metrixneo napsal 1. 4. 2016 v 18.21

Plaiman: "Nehledě nato že např. mě nebaví chodit několik hodin v tom samém a jen hledat jestli to udělám tak nebo tak."

ale vždyt to je základ celého hitmana:-):-D mi vydávání po epizodách nevadí, koupím až vyjde komplet krabicová verze:-)

Nahlásit nevhodný obsah

9067823
Plaiman napsal 1. 4. 2016 v 12.03

Mám serii rád ale tohle co provedli s tímhle dílem se mi vůbec nelíbí, a proto sem ho ani nekoupil a ani to neplánuju. Nehledě nato že např. mě nebaví chodit několik hodin v tom samém a jen hledat jestli to udělám tak nebo tak.

Nahlásit nevhodný obsah

20845167
Nifty4 napsal 1. 4. 2016 v 10.53

Jelikož v té jedné misi zase strávím minimálně 5-7 hodin, necéle 3 stovky mi přijdou worth it.
Co myslíte ostatní ?

Nahlásit nevhodný obsah