Final Fantasy XV může vyjít i na PC

1. duben 2016 13:51 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

O Final Fantasy XV toho teď víme celkem dost – měli jste možnost vidět nový trailer a především jste se dozvěděli, že dlouholetý vývoj znamená, že autoři nyní musí prodat až 10 milionů kopií k tomu, aby hra byla vůbec výdělečná. Nově k tomu můžeme přidat i informace o možnosti existence PC verze.

Ta však rozhodně nepřijde s zářijovým vydáním PS4 a Xbox One verze – náklady na vývoj a velikost týmu to zatím nedovolují, pokud však bude hra úspěšná, tak Square Enix PC verzi „rozhodně nevylučují“. A není se čemu divit – někde se těch 10 milionů kopií zkrátka nahnat musí.

Pokud ale PC verze přeci jen vyjde, tak by k tomu mohlo dojít ještě letos. Nyní se však všechna současná snaha týmu opírá do konzolových verzí a do toho, aby tam již konečně hra vyšla a aby také dorazila v maximálně odladěném stavu.

Game director hry, Hadžime Tabata, pak na konto PC verze dodává, že si v týmu uvědomují volání po existenci hry na této platformě. Jistého tedy sice zatím není nic, ovšem již takovéto přemýšlení nahlas může početnou PC komunitu potěšit, co říkáte?

Zdroj: VG247, VideoGamer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20871212
8bit napsal 1. 4. 2016 v 16.59

Fremencz: doufám, že ne.... to by byl hodně blbej vtip :-) chci to na PC! tak šup sem s tim, pane Tabata :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20864078
Fremencz napsal 1. 4. 2016 v 14.47

Teď jenom doufat že se nejedná o další apríl.

Nahlásit nevhodný obsah