Nové obrázky zvou Hitmana do Sapienzy

18. duben 2016 14:35 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (2)

Přímořské městečko v jižní Itálii je ideální místo, kam bychom ihned mohli utéct před naším dubnovým počasím. Slunce, kavárny, luxusní vila, přístaviště, nájemný vrah, obchůdky, těla v mrazáku, líné moře, biochemická laboratoř...

Nový pohled na to, co nás čeká v druhé epizodě nového Hitmana, která vyjde 26. dubna, nabízejí čtyři uvolněné screenshoty. Na nich kromě rozpálených uliček Sapienzy vidíme i zajímavý pohled do interiéru jedné z mnoha budov, které se v městě nacházejí. Laboratoř s lidmi v ochranných oblecích bychom asi nečekali, především, když dosavadní promo materiály nic takového ani nenaznačovaly.

Sapienza představuje první přídavek do nového Hitmana, který se IO Interactive a Square Enix rozhodli vydávat epizodicky po několik měsíců. 11. března jsme se dočkali Intro Packu s misí v Paříži, po výletu do Itálie nás čeká ještě marocká Marrákéš, Thajsko, Spojené státy a Japonsko.

Hráči, kteří si pořídili pouze Intro Pack, si budou moci Sapienzu dokoupit za zhruba 275 korun. Hráčům s edicí Full Experience se epizoda stáhne automaticky, jakmile bude vydaná.

Zdroj: Vlastní

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876929
Lesantom napsal 19. 4. 2016 v 00.45

Pekny ale radsi pockam az vyjde cela hra.

Nahlásit nevhodný obsah

20814464
Pidalin napsal 18. 4. 2016 v 20.40

To vypadá na dost velkou mapu, že bych to nakonec přecejenom koupil? No uvidíme.

Nahlásit nevhodný obsah