Podívejte se na video z nové epizody Hitmana

21. duben 2016 14:57 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (0)

Přibližně minutový launch trailer láká na druhou epizodu Hitmana, která se jmenuje Sapienza. Nového obsahu se fanoušci dočkají už 26. dubna.

Jak už jsme psali dříve, Agenta 47 a hráče Sapienza zavede do fiktivního prosluněného historického městečka stejného jména. Naším hlavním cílem ve středomořské lokaci se stane bioinženýr Silvio Caruso, který má pracovat na nebezpečném viru.

Už začátkem měsíce jsme vás informovali, že magazín VideoGamer.com měl možnost epizodu vyzkoušet a podle jeho autora vypadá výborně a hraje se dobře. Jde údajně o hezký protiklad k první ostré misi, která holohlavého zabijáka s čárovým kódem na zátylku zavedla do temnější Paříže a nabídla mapu orientovanou spíše na interiéry.

Sapienza je podle autorů plná výzev a příležitostí a podle všeho nabídne mnohem pestřejší hřiště než poslední dobrodružství. Pokud jste si nekoupili celou hru, ale jen Intro Pack, druhá epizoda vás bude stát samostatně asi 275 korun.

Středomořské letovisko situované na pobřeží jižní Itálie mělo být původně součástí základní edice společně s již vydanou Paříží a marockým městem Marrákéš. Jenže IO Interactive změnili plán, a 11. března jsme se tak dočkali jen takzvaného Intro Packu s první misí.

Další úkoly pak hráče zavedou do Thajska, Spojených států a Japonska. Tyto mise původně měly vyjít v dubnu, květnu a červnu. Nyní se počítá s tím, že zbývající levely do hry dorazí do konce léta.

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!