Call of Cthulhu na dvou nových obrázcích

13. květen 2016 16:17 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Studio Cyanide láká hráče do temných zákoutí ostrova Darkwater, do jedné z lokací, kde se bude příští rok odehrávat hororový příběh inspirovaný dílem H. P. Lovecrafta. Temná atmosféra Call of Cthulhu: The Official Video Game ze dvojice nových obrázků přímo čiší, a pokud tak máte pro strach uděláno, tak určitě zpozorněte.

Předešlý titul Dark Corners of the Earth byl výjimečným dobrodružstvím plným plížení a strachu a současná detektivka by neměla být ničím příliš odlišným. Tvůrci ale samozřejmě z technologického hlediska hru posouvají za pomocí Unreal Enginu 4 o značný kus dále a navíc přislibují do hry přidat i RPG prvky. Celé by to navíc mělo být vystavěno dle předlohy klasického pen & paper RPG z roku 1981.

Kromě nástinu příběhu o smrti známé umělkyně i její rodiny toho bohužel zatím v rukách příliš mnoho nemáme. Jisté však je, že se opět najde nějaký dobrák, který se bude snažit o probuzení jednoho z Prastarých. A v tu chvíli zkrátka končí veškerá sranda a nastupuje ten pravý psychologický horor, ve kterém nemá navrch hrdina, ale prostředí a spolu s tím i jeho zákeřní obyvatelé.

Zdroj: VideoGamer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20871212
8bit napsal 14. 5. 2016 v 08.35

Kterej dement to proboha nazval "the official videogame" ? btw žádná hra se slovy "the official videogame" v názvu nebyla nikdy dobrá...čestnou výjimku tvoří snad jen krotitelé duchů z roku 8 ale tam chybí to official :)

Nahlásit nevhodný obsah

20853933
konfrst.jan napsal 13. 5. 2016 v 17.27

omatousek: pravda, také mne to napadlo :))

Nahlásit nevhodný obsah

2502469
omatousek napsal 13. 5. 2016 v 17.04

S lehkou dávkou nostalgie jsem si vzpomněl na Alana Wakea. Tyhle dva obrázky mi připomínají tu skvělou atmosféru :-) Snad se tohle povede!

Nahlásit nevhodný obsah