V Číně už stihli okopírovat Overwatch

22. květen 2016 15:44 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (2)

Říká se, že není větší pochvaly, než když vaši práci někdo napodobí. V tomto případě se musí Blizzard úplně tetelit blahem, neboť v Číně vzniká hra League of Titans, která jakoby z oka vypadla střílečce Overwatch.

Že se v Číně nějaká autorská prává zrovna neřeší, víme už dávno. Asi by nás proto nemělo překvapit, že League of Titans si z Overwatch nevzalo pouze inspiraci, ale v podstatě okopírovalo, co se dalo. Z obrázků, které se objevily na internetu, je vidět, že League of Titans se hrou od Blizzardu prakticky sdílí HUD a i postavy jsou více než nápadně podobné těm z Overwatche.

Snad jediným markantním rozdílem je, že "FPS+MOBA" League of Titans bude možné hrát nejen na PC, ale i na mobilech, což Blizzard o své nové hře říct nemůže. Zajistí to úspěch League of Titans na východním trhu?

To nás trápit nemusí. Overwatch vychází už za dva dny a to dlouhé čekání už vydržíte. Alespoň máte čas si třeba připomenout, jak před lety podobným způsobem v Číně vznikl klon Team Fortress 2.

Zdroj: Kanobu

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836016
Khalashnikovf napsal 23. 5. 2016 v 06.01

Wumitai: Simtě, v číně existuje kopie hry na jakoukoliv kvalitní západní hru. Číňan nevnímání kopírování jako porušování autorského práva, ale jako ukázku pocty, že původní předloha je kvalitní a hodna obdivu. Samože si na to nasadí F2P prvky a individualizaci postav milionem kloboučků a vydělají na tom X krát víc, než se kdy může nějakýmu Blizzu jen zdát, ale to už je holt trh číny...

EIDT: Toto téma kopírování číňanů velice pěkně rozvedli v jednom z článků v LEVELu, doporučuju!

Editováno: 23. 05. 2016 v 06.02

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 22. 5. 2016 v 22.49

mají odvahu bejt Blizzardem tak po nich jdu, jen ať platí

Nahlásit nevhodný obsah