Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Wargaming zve na oslavy sta let s tanky

6. červen 2016 17:19 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (10)

V roce 1916 byl v bitvě na Sommě poprvé v historii nasazen tank. Letos si tedy připomínáme již sté výročí od této události a to pochopitelně nemohlo uniknout společnosti Wargaming, která s železnou kavalerií spojila svůj osud ve formě World of Tanks.

Ta se v následujících měsících stane svědkem několika zajímavých událostí, které připomenou právě nasazení prvního tanku Mark I do bojů První světové války. První ze série eventů ponese název The Motherland Calls a bude dostupný pro hráče na Xbox 360, Xbox One a PlayStation 4. Součástí tohoto updatu bude tank Premium Tier WIII Medium, postavený na prototypu T-54. Ten by měli dostat všichni hráči.

Zároveň budou mít virtuální tankisté příležitost změřit své síly v nově odemčených misích a bojovat za vlast a hlavně za celou řadu cen, které vyvrcholí raritním tankem The Motherland Premium. Po získání tohoto stroje bude pro hráče přístupná druhá část eventu s názvem Motherland Unleashed, nabízející další řadu cen, jako je zlato, dvojnásobné získané zkušenosti a speciální medaile. Wargaming také přichází se dvěma novými PvE střety, vytvořenými na základě historických bitev u Prochorovky a na Kavkaze. Mezi další nové mapy bude patřit symetrické pouštní Město duchů a zrádný Horský průsmyk, na kterých můžete očekávat drsné a nelítostné bitvy.

Do konzolových verzí hry nově přicházejí i tanky IS-2 a ISU-122S. TJ Wagenr, kreativní ředitel a výkonný producent Wargamingu uvedl, že celá firma tvrdě pracovala na tom, aby mohla hráčům přinést zábavný a poutavý způsob, jak oslavit stoleté výročí a zároveň získat jeden z nejzajímavějších tanků, které jsou ve hře k nalezení. 

Zdroj: Tisková Zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874484
Smith6Wesson napsal 9. 6. 2016 v 16.04

omatousek: Řekněme to takhle. Člověk, který si platí premium účet a zlatý orlice, tak může mít všechny vylepšení hned ze začátku + premium tanky, který jsou masivně OP. Pleb by to musel try hardit 24 hodin denně, aby měl aspoň na použitelnou munici a náhradní díly. A to neni jedinej problém. Dále tu máme přítomnost Russian Bias, takže ruská technika je OP as fuck a americký a britský tanky jsou proti nim nepoužitelný, protože Russia strong. Příklad za všechny: T-34, jeden z nejhorších tanků 2. světový války je ve War Thunderu (nebo taky Bias Simulator) tak OP, že je schopnej instakillnout absolutně cokoliv, a skoro nic ten krám neprobije. Kromě jinýho ruskýho tanku samozřejmě. Dál tady máme chyby, kdy střely můžou místy klidně prolítnout skrz mírnej kopec, nebo rozbitej fyzikální model (možnost přilepit se na bok mostu). Další a hlavní problém je samotnej Gaijin (nebo taky Gajoob). Protože místo aby se soustředili na opravy, na který z vysoka serou, tak jenom přidávaj novej obsah, což je neakceptovatelný z důvodu převahy kvantity nad kvalitou. Hra je plná cheaterů, Gajoob nejen že to odmítá jakkoliv řešit, ale oni absolutně popíraj existenci cheatů ve hře. Znám případy, kdy lidi upozorňovali na cheatery nebo jiný problémy na oficiálnim fóru. Okamžitej ban. Nebo nahrál video na youtube s hráčem, na kterýho měl podezření, že cheatuje. Gajoob se mu odměnil copyright strikem, přestože to s copyrightem nemělo absolutně nic společnýho. Takže abych to shrnul proč je to tak špatná hra. Nestravitelnej business model a unlock system, celková rozbitost hry, politika Gaijinu. Ale abych tady nepsal jenom negativní kritiku, War Thunder má jako hra neskutečnej potenciál, ale bohužel existuje Gajoob.

Editováno: 9. 06. 2016 v 16.07

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 8. 6. 2016 v 10.05

case.a: Na to je dobrá věc! :) Vypni si ve hře chat a jsi plně v pohodě ono je lepší se tomu jen zasmát.

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 7. 6. 2016 v 23.11

omatousek: Hry mám nahráté hodně a obě jsou rozbité :-(. WT má totálně nefunkční munici například.
A wotko zase match making a hraje hodně na náhodu.

ps: obě hry jsou zábavné, ale mají dost chyb...

Nahlásit nevhodný obsah

2502469
omatousek napsal 7. 6. 2016 v 20.40

Smith6Wesson: Argumenty nic? V tom případě děkuji za duchaplný příspěvek :D

PoetaBezRymu: Stačí mi to, co vím sám a to, co vím od člověka, který to hraje asi 2 roky a prakticky říká to samé, i když do WoTka nasypal už mraky peněz :D Víc vědět nepotřebuju ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20886147
Winkli napsal 7. 6. 2016 v 13.20

Taky se divim ze tam neni zadna zminka o PC. To jako mysli vazne?

Nahlásit nevhodný obsah

20874484
Smith6Wesson napsal 7. 6. 2016 v 10.25

omatousek: Prej ve War Thunderu záleží na skillu. :D Teď jsi to vážně zabil. :D

Nahlásit nevhodný obsah

20887781
Titus napsal 7. 6. 2016 v 09.04

Na pc to nebude?

Nahlásit nevhodný obsah

20880027
PoetaBezRymu napsal 7. 6. 2016 v 00.49

omatousek: Tvůj názor, který znamená, že o hře nevíš vůbec nic. :)

Nahlásit nevhodný obsah

2502469
omatousek napsal 6. 6. 2016 v 22.04

WoT jsem hrál asi 2 dny...prostě arkáda pro děcka. Asi 3 roky hraju War Thunder...tam na skillu alespoň záleží. Ne, že si koupím premiovou munici a HPčka (HP...jako vážně?) jen lítaj. Jen můj názor.

Nahlásit nevhodný obsah