Overwatch brzy odhalí novou postavu

10. červenec 2016 13:25 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Blizzard do své akce Overwatch zřejmě plánuje dostat novou postavu. Tu tvůrci prozradili na Twitteru hry za pomocí celkem tajemného popisku a především obrázkem, z kterého se již něco vyčíst přeci jen dá.

Hráči této akce se zřejmě dočkají podpůrné třídy bojovníků jménem Sombra, jež bude umět léčit své spolubojovníky. Popis léčivé „zbraně“ pak výslovně varuje před použitím pušky jakožto zbraně, moudří ale jistě již tuší, že tomuto se určitě neubráníme, a tak vyobrazená puška půjde použít nejen na pomoc spoluhráčům, ale i ryze záškodnickým způsobem proti protivníkům.

Jak ale bude Sombra vlastně vypadat a jaká budou její konkrétní specifika, to je zatím nejasné. Jisté však je každopádně nyní to, že dozvědět bychom se to měli již 21. července, kdy se Blizzard s Overwatch ukáže na Comic-Conu. Tam dorazí trio James Waugh (vedoucí tvorby příběhu a kreativního vývoje), Michael Chu (senior designér) a Arnold Tsang (pomocný art director) a společně budou hovořit právě o této nové postavě a o jejím vývoji z hlediska designu, příběhu a grafického návrhu.

Dostupné informace každopádně posbíral youtuber Arekkz a vytvořil z nich zajímavé video. To shrnuje vše, co se okolo tajemné Sombry zatím šustlo. Málo toho není, bližší detaily však budou k dispozici až za necelé dva týdny.

Zdroj: VG247, IGN, Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20864081
salamon napsal 12. 7. 2016 v 20.15

uz pozname novu postavu, bude sa volat Ana https://www.youtube.com/watch?v=vQF6eczCtvo

Nahlásit nevhodný obsah

20867810
tondavon napsal 10. 7. 2016 v 20.34

Skvela hra, az se divim, jak me bavi.

Nahlásit nevhodný obsah