V Overwatch se objevila nová postava

22. červenec 2016 11:47 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Konzolové verze Overwatch se dočkaly nového patche, který se nejen věnuje opravám a další optimalizaci hry, ale který navíc přidává do hry i novou postavu. Blizzard tím srovnává konzolové verze a tu pro PC, kde se z nové postavy hráči mohou již pár dnů těšit.

Tou je podpůrná třída a sniperka jménem Ana. Vedle přidání té pak Blizzard také nadále sáhnul na postavy stávající upravil tak například poškození palebných věží postav Torbjörna a Symmetry a nadále pozměnil statistiky postav Zenyatty a D.va.

Právě vyléčené jednotky dostanou bonus k dodatečnému léčení a ty nepřátelské pak v okamžicích po útoků naopak léčené nemohou být vůbec.

Každopádně co se Any týče, tak ta se řadí mezi zakladatele jednotek Overwatch a hlásí se po letech zpět do služby. Mezi její speciality patří umění z povzdáli škodit i pomáhat zároveň – její puška i granáty umí totiž zraňovat nepřátele a léčit spolubojovníky. Obojí má navíc delší účinek – právě vyléčené přátelské jednotky dostanou bonus k dodatečnému léčení a ty nepřátelské pak v okamžicích po útoků naopak léčené nemohou být vůbec. Hlavní schopností Any je přitom rovněž podpora jedné ze přátelských jednotek. Té Ana propůjčí vyšší rychlost, poškození i odolnost vůči útokům.

Ana je dostupná již nyní, bezprostředně po vydání sice způsobovala v konzolových edicích nějaké problémy, tyto porodní bolesti by však již měly být vyřešeny. Bližší informace včetně velmi krátkých videí si můžete prohlédnout na stránkách hry.

Zdroj: www.GameInformer.com, Polygon, Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!